Přípravky Curapil pro péči o nastávající maminky

Značka Curapil nabízí komplexní péči o vlasy, pleť a pokožku těla. Za produkty nestojí jen slova, ale hlavně výsledky. Spokojené zákaznice, kterých už jsou tisíce, se k Curapilu neustále vracejí, protože jim pomáhá s tím, co je trápí.

Curapil MAMA

Období těhotenství a kojení je pro tělo náročné. Pokožka na břiše a bocích je extrémně namáhána, tvoří se na ní strie a potřebuje kvalitní hydrataci. Tělu chybí vlivem hormonálních změn důležité vitamíny a minerály. Mohou tedy začít vypadávat vlasy a často se zhorší i kvalita pleti. Dopřejte svému tělu speciální péči, kterou v tomto období tolik potřebuje.

Curapil MAMA tablety

Speciálně vyvinutá péče o krásné vlasy, pevné nehty a hebkou vlasovou pokožku v důležitém období těhotenství a kojení. Curapil MAMA tablety obsahují originální kombinaci přírodních výtažků a vyvážené směsi vitamínů a minerálů. Zejména pak kyseliny listové, která je v období těhotenství obzvlášť důležitá.

Curapil MAMA Pečující olej

Pro hebké tělo bez strií s kvalitní směsí olejů a přírodními složkami. Při pravidelném užívání posílí elasticitu pokožky, zabrání vzniku strií a zanechá pokožku příjemně vláčnou. Uvnitř lahvičky se skrývá vyvážená kombinace esenciálních olejíčků a přírodních látek s decentní vůní.

Curapil MAMA Sprchový olej

Pro péči o nejcitlivější pokožku maminky i dítěte během sprchování či koupele. Intenzivně vyživuje a zvláčňuje celé tělo. Obsahuje kvalitní oleje z hroznů, slunečnic a mandlí, které zmírňují podráždění, chrání pokožku před dehydratací a posilují její elasticitu i zdravý vzhled.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.