Připravte se na léto, plavková sezóna se blíží!

Zrcadlo nelže. Tady by to chtělo, taky tady přibyl jeden faldík a břišní svaly nějak povadly? Zatímco zimní bunda skryla důsledky vánočních večírků a zimního mlsání, jaro nekompromisně ťuká na dveře a pohled do zrcadla říká jasně: Teď je ten nejvyšší čas začít! Začněte s pohybem a správnou životosprávou hned a plavková sezóna vás nebude děsit.

Pohyb, pohyb a zase pohyb

Zázračné diety neexistují. Bohužel. Je to sice drsné, ale pravdivé. Takže přestaňte utrácet za zbytečné pilulky a preparáty, vstaňte z gauče a začněte se hýbat. Jednou z možností, jak neztratit vůli a motivaci je pořídit si permanentku do posilovny v Praze. Pořízení permanentky vás bude motivovat a hlavně můžete pravidelně sledovat své úspěchy. Pro povzbuzení můžete vzít s sebou i partnerku nebo partnera, kolegu nebo kamarádku. Vzájemně se pak můžete v úsilí nejen podporovat, ale vyhecujete se k ještě vyšším výkonům.

Posilovna není jen o činkách

Já a činky. Říkáte si, že to nejde dohromady? Posilovny nejsou jen o činkách. Musíte si najít v Praze místo, kde mají nejen činky a posilovací stroje, ale kde najdete odbornou pomoc trenérů, případně doplňkové služby jako jsou masáže nebo solárium. Jen tak se budete cítit dobře a po cvičení si můžete zajít v klidu na masáž, regenerační proceduru nebo dobít energii a prohřát svaly při opalování v soláriu.

Tip: Solárium Praha – ve sportovním centru Kentoya Fitness můžete pod jednou střechou navštívit, jak posilovnu, tak si zajít na masáže či do solária.

Hubnutí začíná v lednici

Pravidelně cvičíte a kýžený úspěch se stále nedostavuje? Podívejte se do ledničky. A ne proto, abyste doplnili nákupní seznam! Jistě se najde něco, co do správné životosprávy nezapadá. Vyřaďte proto ze svého jídelníčku všechny potraviny, které vám neprospívají a které nemají ve vašem novém životním stylu co dělat. Hotovo? Skvělé, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat a vězte, v plavkách budete vypadat náramně! Ba co víc, budete se hlavně skvěle cítit a to je přece to nejdůležitější!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.