Řešení pro citlivé zuby i těhotné ženy je v zubní pastě s aloe vera

Trápí vás citlivé zuby a oslabená sklovina? Potřebujete zpevňující pastu s remineralizačním účinkem. Zubní pasta Organic od značky SPLAT to všechno zvládne, a protože má přírodní složení, mohou ji používat i těhotné ženy. Hlavní účinnou složkou je aloe vera.

Klinické testy ukázaly, že zubní pasta Organic sníží citlivost zubů o více než 75 procent a zacelí narušenou sklovinu o 70 procent. Díky tomu je skvělá například po bělení zubů, když nosíte rovnátka, nebo máte citlivé zuby nebo zánět dásní.

Pasta obsahuje organický gel z aloe vera, který posiluje a hojí dásně. Přírodní enzym z papáji pomáhá odstraňovat zubní plak a tea tree olej snižuje jeho opětovnou tvorbu. Organická forma vápníku získaná z vaječných skořápek posiluje zubní sklovinu.

Při pravidelném používání je tedy sklovina odolnější, díky remineralizačnímu účinku jsou zacelené mikropraskliny, které na ní mohou právě díky nedostatku minerálů nebo i používáním tvrdých zubních kartáčků vznikat. Zuby jsou tak méně citlivé, krásně čisté, hladké, lesklé a mají také zdravější dásně.

To vše jen díky působení přírodních složek – pasta neobsahuje fluorid, ani agresívní antiseptika triklosan, chlorhexidin, ani umělá sladidla jako je sacharín, a tak ji mohou používat i těhotné ženy. Právě pro ně je přitom zdraví zubů zásadní – jakákoli infekce, včetně zánětlivých procesů v ústech, může mít negativní vliv na zdraví dítěte.

V těhotenství obvykle trpí nastávající maminky nedostatkem vápníku, a tak je obvyklé, že jsou zuby citlivější. Po 7 až 13 týdnech těhotenství se totiž začíná tvořit kostní tkáň dítěte, tělo matky a tělo plodu je nuceno sdílet vápník ze získané potravy. 

Pasta stojí 149 Kč, prodává e-shop pasta-splat.cz.

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 20 let. Každý výrobek je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v EU, Japonsku a Rusku.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.