S produkty značky Orlane bude vaše pokožka krásná i zdravá.

Během letních dní chcete zářit. A je jedno, jestli se pohybujete po světových letoviscích, českých památkách nebo sedíte v kanceláři. Vaše pleť si zaslouží hýčkání, obranu proti slunci – a vy dokonalý letní look.

Léto je tady a s ním i dny, na které se celoročně těšíme. I když ze všech stran slýcháme, že opalování je nezdravé, úplně to tak pravda není. Právě pobyt na slunci dodává organismu tolik potřebný vitamin D, jenže UVA a UVB paprsky, které pokožkou pronikají, mohou vyvolat překotnou tvorbu melaninu, který způsobuje zhnědnutí pokožky a také vznik pigmentových skvrn. Navíc ani tvorba melaninu není zárukou, že je struktura pleti chráněna, a dochází k rychlému nástupu tvorby vrásek. Pokud tedy plánujete venkovní aktivity, zvolte širokospektrální přípravky, ideálně takové, které chrání proti UVA i UVB paprskům. Hodně pleť hydratujte, užívejte vitamin A a přidejte si do denní rutiny konzumaci kolagenu. Jedinečné produkty Orlane, které chrání, regenerují a zabraňují vzniku pigmentových skvrn i zánětlivých reakcí by vám letos v létě ve vaší kosmetické taštičce chybět neměly. Tady jsou:

Antirides Extreme Krém SPF 30

Účinný krém pomáhá zralé pleti v boji se stávajícími vráskami, a zároveň ji chrání před vznikem nových. Díky ochrannému faktoru SPF 30 je ideálním obranným štítem před poškozením sluncem! V krému proti vráskám SPF 30 jsou kromě patentované látky Mémoxyle® a komplexu B21 Bio-Energic obsaženy také UVA a UVB filtry, které účinně chrání pleť proti vráskám i tmavým skvrnám, které jsou způsobeny slunečním zářením. Dále obsahuje výtažek z jasmínu, který se podílí na snížení zánětlivých reakcí, a naopak na posílení obranyschopnosti pleti proti volným radikálům, jež jsou nežádoucími spouštěči jejího stárnutí. Použití: Nanášejte ráno na obličej, krk a dekolt. Při aplikaci se vyhněte očním konturám.

Antirides Extreme Sluneční sérum

Denní anti-aging sérum na obličej, krk a dekolt ochraňuje zralejší pleť před stárnutím způsobeným UV zářením, zabraňuje vzniku nežádoucích pigmentových skvrn, brání před slunečním poškozením a vysušením, tlumí zánětlivé reakce, ideální je pro celoroční využití. Sérum se také skvěle hodí jako následná péče po pobytu na slunci pro regeneraci, hydrataci a celkové zklidnění. Ve slunečním anti-aging séru je mimo jiné obsažen jasmínový komplex pro podporu obranyschopnosti pleti a zachycení volných radikálů z UVA, UVB a infračerveného záření. Dále pak komplex B21 Bio-Energic, který je zdrojem energie nezbytné pro nápravu, hydrataci a kompenzaci pleti vysušené slunečním zářením. Zklidňuje ji a regeneruje. Vitaminový komplex (B1, B2, B12, B5 a B3) se podílí na obnově a revitalizaci pleti, navíc zvyšuje její elasticitu. Použití: Používejte ráno, buď samostatně, nebo před aplikací pleťového krému, popřípadě můžete s krémem smíchat. Vhodné i jako péče po opalování pro regeneraci pleti.

Bronzující pudr Solei Bronze

Pečující pudr této řady vždy rozzáří pleť a dodá jí neodolatelné bronzové opálení. Je vhodný i pro zralejší pleť, kterou zásobí potřebnými vitaminy a skryje nežádoucí vrásky. Chrání rovněž proti dehydrataci. Bronzující kompaktní pudry Orlane vytvářejí přirozený a jednotný tón pleti, který jí vydrží po celý den. O pohodlí a příjemný pocit pleti se postarají v něm obsažené hydratační a vyživující ingredience. Použití: Rovnoměrně nanášejte pomocí velkého štětce na celou tvář.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.