Sezona společenských akcí je tady a díky profesionální kosmetice budete na parketu zářit

Je jasné, že na parketu a ve společnosti chce být každá žena krásná. Vám se to snadno podaří, protože víte, po jakých pomocnících sáhnout. Kosmetická řada Fermete od značky Orlane z vás udělá krásku bez jediné vrásky. Efektivní zásah na těch správných místech. To je řada Fermeté. Díky inovativním produktům Orlane, které myslí na vše, budete hvězdou večírků.

Je jasné, že každá žena chce zářit. Zvlášť ve společnosti, ale není to pravidlem. Abyste byla krásná vždy a za všech okolností, sáhněte po přípravcích, které pomáhají pokožce restartovat produkci kolagenu, a ta díky tomu vypadá mladistvě a krásně. Abyste svěže vypadala i vy, máme pro vás tipy, které zkrátka musíte zkusit. Tady jsou:

Fermete Thermo Active Sérum 

Tajemství tohoto séra tkví ve využití zahřívacího efektu, který pomáhá zvednout kontury ochablé pleti. Produkce kolagenu pak obnovuje mladistvý vzhled pleti. Sérum podporuje tvorbu a stahování vláken kolagenu, modeluje jednotlivé obličejové partie a tím tvaruje kontury obličeje. A ve finále čistí a rozzáří pokožku. Sérum je obohaceno o turmalínový extrakt, který pleť zahřívá a tím zvyšuje produkci nového kolagenu. Další jeho složka – žitný extrakt – zvětšuje buňky produkující kolagen. Za rozjasněním a rozzářením rysů pak stojí čisticí extrakt ze zeleného čaje. Extrakt z ovsa vytváří na pokožce příjemný liftingový film, díky kterému jsou výsledky okamžitě patrné. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno a večer pod obvyklý pleťový krém. Při aplikaci se vyhněte konturám očí a rtů.

Fermete Sérum Krk a dekolt

Speciálně pro péči o tuto velmi jemnou a citlivou oblast bylo vyvinuto zpevňující sérum na krk a dekolt. Je účinným pomocníkem v boji proti ochabování tkání a vyhlazuje povrch kůže. Dokáže ochránit proti volným radikálům, stimulovat buněčnou energii, ale také regeneruje, zjemňuje a hydratuje. Působí totiž až do hloubky tkáně, a to díky svému unikátnímu zahřívacímu efektu pro termální remodelaci. Struktura vaší pleti se stane hutnější a kontury obličeje zřetelně pevnější. Sérum na zpevnění krku a dekoltu obsahuje komplex Fermness® pro posílení, vypnutí a vyhlazení pleti. Čistícího efektu dosahuje pomocí zeleného čaje a kofeinu. Použití: V tenké vrstvě aplikujte pod krém ráno a večer. Pomalými a jemnými pohyby sérum zapracujte do pokožky. Pohyb provádějte od dekoltu a postupujte směrem nahoru k bradě.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, www.lekarnalemon.cz, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.