Sladké chia dezerty Tudlee potěší milovníky dobrot i příznivce rostlinné stravy

V nabídce české značky Tudlee vyrábějící rostlinné produkty přibyly sladké výrobky. Kakaový a mangový chia pudink a kakaový spread vyrobené z kvalitních kokosových surovin přinášejí porci energie, se kterou hravě překonáte jarní únavu.

Kakaový spread je lahůdka, na kterou vaše chuťové buňky jen tak nezapomenou. Na rozdíl od jiných kakaových pomazánek je na bázi kokosového tuku, a právě kombinace kakaa a kokosu dodává jeho chuti nezapomenutelný šmrnc. Tužší textura láká k dolování po lžičkách nebo k rozpuštění na teplém křupavém toastu, hodí se i na ochucení kaší nebo třeba do jogurtu. Po této kakaové snídani budete mít energie na rozdávání, přesvědčte se sami!

Nadýchaný dezert s chia a kakaem má lehkou pudinkovou konzistenci, která je ozvláštněná chia semínky. O přednostech chia toho bylo napsáno mraky, po zimě se hodí připomenout alespoň to, že kromě vody zadržují v těle i minerály, které jsou v organismu nutné mimo jiné i kvůli vitalitě. Pudink ve vaničce se hodí samostatně jako lehká snídaně nebo svačina, ale funguje i v kombinacích. Až ho vyzkoušíte na palačinkách, nebudete chtít snídat nic jiného.

Neobvyklá konzistence chia semínek láká k exotickým kombinacím a v Tudlee kromě kakaa přidávají i šťavnaté tropické ovoce. Chia dezert s mangem má svěží chuť podtrženou kokosovým základem, která vás teleportuje rovnou do slunečných letních dní. O tuto svačinku se s dětmi dělit nebudete.

Všechny sladké dezerty Tudlee se vyrábí v České republice. Jejich maximálně přírodní rostlinné složení a kvalitní suroviny, které podléhají pečlivému výběru, vám umožňují mlsání bez výčitek. Užijte si své sladké momenty a dopřejte si dezerty Tudlee klidně každý den.

Značka Tudlee vznikla v roce 2016 v Nýrsku jako dostupná alternativa k sýrovým produktům na českém trhu. Prvními produkty byly sýrové alternativy a chia dezerty.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.