SPLAT Organic – zubní pasta pro extra citlivé zuby

Zpevňující přírodní zubní pasta Organic od značky SPLAT je speciálně určena k čištění obzvlášť citlivých zubů. Vhodná je především pro těhotné a kojící ženy. Podporuje zdraví dásní, posiluje zubní sklovinu a bezpečně a šetrně bělí citlivé zuby. 

Pravidelná péče o chrup je důležitá zejména v době těhotenství. Zubní pasta SPLAT Organic obsahuje organický gel z aloe vera, který posiluje a léčí dásně.

Přírodní enzym z papáji odstraňuje zubní plak, zatímco tea tree olej snižuje jeho tvorbu. Organická forma vápníku získaná z vaječných skořápek zase posiluje zubní sklovinu. Díky šetrnému složení pasta nezpůsobuje žádné alergické reakce.

Pasta neobsahuje agresivní abraziva, systentická antiseptika jako triklosan či chlorhexidin, umělé sladidlo sacharín a je bez fluoridu.

 

Zubní pasta SPLAT Organic stojí 169 Kč, prodává e-shop pasta-splat.cz

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 20 let. Každý výrobek je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v EU, Rusku a Japonsku. Používá ty nejmodernější a nejefektivnější technologie a postupy, má vlastní výzkumné centrum, kde vyvíjí nové receptury chráněné mezinárodními patenty. Její výrobky také obsahují ty nejšetrnější účinné složky, například stoprocentně přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, biokoncentrát z levandule či aktivní uhlí z březového dřeva. Rovněž samotná výroba ctí šetrný přístup k přírodě, který potvrzují i mezinárodní certifikáty a patenty.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.