Studio Danah: Dobrá imunita je základní podmínka zdraví

Události posledního roku a půl ukazují, jak zásadní je pro život stav lidské imunity. Naše vnitřní armáda, která nás umí ochránit před spoustou nástrah, včetně té s číslem 19, ale potřebuje ke svému fungování a rozvoji ty správné podmínky. Držte imunitu v dobré kondici, a pak v ní budete i vy.

Většina imunitního systému se nachází v trávicím ústrojí. A tak právě prostředí a mikroflóra střev zásadně ovlivňuje, jak na tom obranyschopnost je. Všechny ty „hodné“ bakterie se totiž musí taky něčím živit. A tou ideálně vyváženou potravou je i například ImmuBlend od americké společnosti Forever. Je navržen tak, aby komplexně podporoval celý imunitní systém, od první linie, až po tu poslední. Obsahuje lety prověřené poklady z přírody (o některých jste možná ještě ani neslyšeli), které vyživují a synergicky podporují všechny imunitní funkce. No podívejme se na některé z nich trochu blíže:

  • Fruktooligosacharidy podporují zdravou úroveň probiotických bakterií v trávicím systému
  • Laktoferin startuje tvorbu imunitních buněk a pomáhá zachovávat optimální úroveň prospěšných bakterií ve střevech.
  • Houby maitake a shiitake podporují tvorbu imunitních buněk a kardiovaskulární systém, který je zodpovědný za distribuci živin i obrany
  • Vitamín D posiluje pohybový aparát i imunitní buňky a pomáhá vstřebávat minerály
  • Vitamin C je velký pomocník našeho imunitního systému. Bez céčka to jednoduše nejde
  • Zinek velmi efektivně bojuje proti volným radikálům a podporuje tvorbu imunitních buněk

Dana Hodanová, osobní terapeutka, která produkty Forever zná a léta s nimi pracuje doporučuje: „Svoji imunitu si hýčkejte! Pravidelným užíváním Forever ImmuBlend dostane vaše tělo vše, co potřebuje, aby dobře fungovalo.“ Díky svému exkluzivnímu složení zasahuje ImmuBlend všechny aspekty imunitního systému, obsahuje základní živiny a přírodní rostlinné látky nejvyšší kvality. Skvěle funguje i jako první pomoc při průjmu a velmi zásadně pomáhá budovat obranyschopnost u malých dětí.

Osobní terapeutka a majitelka Studio Danah má více jak 23letou praxi v napravování těla, tam kde si už nikdo neví rady, nalezne řešení a bohaté zkušenosti s regenerací pohybového aparátu. Aktivně spolupracuje s klienty formou cvičení a SM systému, odborného výživové poradenství včetně detoxikace organismu. Vedle grafoterapie (metoda, při které cílená a odborně vedená a trénovaná změna osobního rukopisu vede k žádoucím změnám v prožívání i chování, psychiky a osobnosti) patří do týmu zkušených BEMER specialistů a jako osobní terapeut a BEMER partner rozšiřuje rozsah poskytované péče klientům i do jejich domácností formou online poraden.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.