Studio Danah: Letní dávka energie

Léto máme spojené s relaxem, pohodou a vysněnou dovolenou. Bohužel, i v létě nás čekají povinnosti, pracovní závazky a mistrovská organizace celého chodu rodiny. V kombinaci s horkými dny je to někdy opravu k padnutí a energie ubývá. Zapomeňte na nezdravé energy drinky a vsaďte na přírodní bylinné nápoje, které vás osvěží a dodají sílu na celý den! 

To, že je pitný režim jednou z nejdůležitějších věcí pro naše tělo všichni moc dobře víme. Hlavně v horkých měsících je potřeba si hlídat rovnováhu mezi výdejem a příjmem tekutin, protože i pocení organismu je vylučování vody z těla. A ne zanedbatelné. Mějte proto vždy po ruce lahev s vodou či osvěžujícím čajem. „Mnoho lidí dělá velkou chybu, když v létě pije studené drinky s ledem. To je pro naše tělo i zdraví ohrožující. Nejlepší jsou vlahé, bylinkové čaje, které popíjíte po celý den – ostatně to znáte například i z cest do Turecka nebo Egypta, kde je čaj hlavním zdrojem tekutin spousty místních.“ doporučuje osobní terapeutka Dana Hodanová.

Přírodní směs koření, bylin a lístků obsažených v Aloe Blossom Herbal Tea, je speciálně vyvinuta tak, aby osvěžila a vzpružila tělo a v neposlední řadě zbystřila vnímání. Balení obsahuje 25 sáčků a z jednoho sáčku připravíte 1 litr čaje – studeného či teplého.  Je zcela bez kofeinu a mezi hlavní životabudiče zde patří osvěžující skořice apomara, pomerančová kůra a hřebíček a uklidňující nové koření a zázvor. Díky těmto bylinám má čaj bohaté aroma a úžasnou orientální chuť, kde pocítíte závan Číny, Jamajky, Egypta i Indie. Čaj Aloe Blossom Herbal Tea nemá žádný přidaný cukr a neobsahuje žádné chemické složky a je proto nízkokalorický a vhodný i při dietě.

Nevzdávejte se svého oblíbeného sportu ani v létě! Tréninky v posilovně, milovaný běh nebo fotbalový zápas může být v létě vyčerpávající a úmorný. Hlavně sportovci vědí, jak důležitý je pitný režim, aby se vyhnuli kolapsu z dehydratace organismu. Kde ale vzít potřebnou energii na oblíbený sport? Určitě se vyhněte sladkýma kofeinovým energy drinkům. Ty udělají více škody, než užitku a zatíží tělo.“Móda kofeinových energy drinků je světová, avšak pro tělo je ta nejhorší varianta, jak se „dobít“. Chvilkový přísun energie nás sice nabudí, ale rychle opadne. Doporučuji proto volit nápoje, které dodají energii na celý den a pomohou tělu se soustředěním a zvládáním každodenních úkolů.“ radí Dana Hodanová.

Unikátní směs z guarany a patentované směsi rostlin s adaptogenním účinkem (tzv. technologie ADX7) obsažená v energetickém nápoji Forever Active Boost dodá energii na celý den. Pokud se chystáte autem na vysněnou dovolenou a čeká vás několik hodin řízení, nebo se připravujete na sportovní zápas či složení důležité zkoušky, tento nápoj pomůže s koncentrací bez následného útlumu. Drink FAB byl speciálně vyvinut pro olympioniky a tak věřte, že i vás povzbudí k mistrovským výkonům a dne plného energie!

Osobní terapeutka a majitelka Studio Danah, která má více jak 25leté zkušenosti v nápravném cvičení a návratu funkcí pohybového aparátu a bohaté zkušenosti s regenerací pohybového aparátu. Aktivně spolupracuje s klienty formou cvičení a SM systému, odborného výživové poradenství včetně detoxikace organismu. Při práci s klienty využívá své zkušenosti lektorky grafoterapie (metoda, při které cílená a odborně vedená a trénovaná změna osobního rukopisu vede k žádoucím změnám v prožívání i chování, psychiky a osobnosti). Patří do týmu zkušených BEMER specialistů a jako osobní terapeut a BEMER partner rozšiřuje rozsah poskytované péče klientům i do jejich domácností formou online poraden.

Pro další informace a novinky navštivte: www.studiodanah.cz; studiodanah.flp.com/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.