Terapie vůní jako dokonalý vánoční dárek

Toužíte po dokonalém vánočním dárku? Chcete udělat radost, nebo naopak být potěšena vůní, kterou nebudete muset tajně vracet do obchodu, protože se darující zkrátka nestrefil? Pak pro vás máme jediné řešení. Vůně značky Orlane.

Emoce jsou pro život důležité, a právě vůně je mohou podle vědců vylepšit až o osmdesát procent. Jistě si vzpomenete na svůj oblíbený parfém, případně na vůni sena během prázdnin, na vůni moře… Váš mozek vnímá stovky podnětů, které si ukládá a v době, kdy je vám těžko, cítíte se unavená, vám je nabízí jako řešení vašeho stavu. Drobnou připomínku, která potěší. Ovšem také máte v mozku uložené vůně, které ve vás vyvolávají nelibé pocity. A mohou to být třeba vzpomínky na nepříjemnou kolegyni či bývalého partnera.

Proto je nezbytné sahat vždy po parfému, který v hlavě, těle ani ve svých dozvucích negativní konotace neobsahuje ani náhodou. Jemné sofistikované vůně Orlane mohou být řešením, pokud si chcete zklidnit mysl, působit žensky, rafinovaně a přitom do paměti ostatních vepsat jen to pozitivní, co by si o vás měli pamatovat. Pro podzimní a zimní dny sáhněte po vůních, které se stanou vaším příjemným identifikátorem. Vyberte si z nabídky značky Orlane a vsaďte na ženskost, rafinovanost, případně jemnost. Je to vaše volba parfémové vody pro každý den i náladu. Takové stvořili perfumeři v laboratořích Orlane a na vás je vybrat si tu pravou, kterou krásně vynesete a bude vám slušet za všech okolností. Věřte tomu, že vůně kašmíru, kardamomu, santalu, případně verbeny jsou přesně těmi signifikantními vůněmi, díky kterým si vás všichni budou pamatovat jako hvězdu. Vzbudíte pozitivní emoce a i vy se budete oblečena v těchto vůních cítit skvěle. Vyzkoušejte:

BE21 EdT 100 ml

Ikonické produkty B21 Extraordinaire propůjčily svůj název elegantní dámské parfémované vodě BE21. Tato smyslná a provokativní orientální vůně v sobě snoubí sladkou broskev se skořicí a kardamomem. Srdce parfému je tvořeno květinovým buketem a dřeviny v základu vás přenesou do Orientu.

Složení:

Hlava: broskev, kardamom, skořice
Srdce: květ pistácie, ylang-ylang, Iris
Základ: kašmír, otočník, vanilka, santalové dřevo, tonka 

Eau d´Orlane 100 ml/1790 Kč

Toaletní voda Eau d´Orlane je lehká, svěží a jiskřivá. Je ideálním způsobem pro prodloužení letní nálady. Kompozici otvírají svěží a jiskřivé tóny citrusů. Srdce je květinové s důrazem na jasmín. V základu naleznete překvapivou harmonii cedru a vetiveru.

Složení:

Hlava: citrón, mandarinka, verbena, hořký pomeranč
Srdce: jasmín, brambořík, rezeda
Základ: vetiver, pačuli, cedr 

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, www.lekarnalemon.cz, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.