Trendy mini kabelky potvrzují, že méně je více

Odhoďte zábrany a zbytečně velká zavazadla. Propadněte trendu, který velí vyměnit velké tašky na mini kabelky. Nenechte se zmást malým obsahem: mini kabelky Wittchen byly navrženy a vytvořeny tak, aby dokázaly pojmout veškeré vaše nezbytnosti. A kromě toho dodají designovou tečku vašemu outfitu.

Telefon, kreditní karta, klíč od bytu a rtěnka – nic víc nepotřebujete. Vyberte si ze záplavy barev a z mnoha tvarů, od minimalistického po sexy sportovní. A vydejte se na večeři, na promenádu, na procházku se psem nebo do kavárny. K večerním šatům si vyberte klasickou černou mini kabelku z ekologické kůže, na oběd s kamarádkou vyrazte s jásavě žlutou, hravě tyrkysovou nebo sladce i intenzivně růžovou. Užijte si pocit lehkosti a volné ruce.

Stylingový tip: Obsah mini kabelky je pro vás příliš limitující? Zkombinujte ji s větší crossbody taškou ve stejném barevném tónu.

Zamilujte se do odlehčeného trendu mini kabelek a vyberte si tu svoji v jednom z pěti obchodů Wittchen v Praze (Arkády Pankrác, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Atrium Flora, Galerie Harfa) a v Brně (Galerie Vaňkovka) nebo online v e-shopu na www.wittchen.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.