Trendy v péči o vlasy v dnešní uspěchané době

Dnešní doba je hektická a nedovoluje nám zdlouhavé procedury, ani co se kosmetiky a péče o vlasy týká. Práce, rodina, koníčky, přátelé – celý den jsme v jednom kole. Trendem v péči o vlasy je proto rychlé barvení a také rychlá následná péče. Jak vše stíhat, ale mít přitom vlasy stále zdravé a krásné?

  • Základem rychlé péče jsou opravdu kvalitní přípravky na péči o vlasy. O co více času ušetříte, o to více si můžete dovolit investovat do opravdové kvality, která bude na vlasech vidět.
  • Pokud nemáte času nazbyt, neváhejte vsadit na cílenou a profesionální péči odborníků. Netápejte sami v přípravcích a druzích odborné péče o vlasy. Hledání informací by vás stálo mnoho času a mohli byste šlápnout vedle. Přijďte do salónů Klier na odbornou konzultaci zdarma.
  • V salónu si také dopřejte si profesionální vlasovou kůru, která vlasy vyživí a ošetří. O to jednodušší a rychlejší pak bude vaše každodenní péče.

Tipy pro dámy

  • Mytí šamponem je samozřejmě základ, který moc času nezabere.
  • U regenerace je to už horší. Na zdlouhavé zábaly není čas ani energie, a tak je ideálním pomocníkem vlasový kondicionér, který působí pouhé 2 minutky – vyzkoušejte např. Kérastase Densifique.
  • U následného stylingu stačí nanést vlasové tužidlo ve spreji a dále upravit, jak jsme zvyklé.

Tipy pro pány

  • Pro pány máme ještě něco rychlejšího, než jen šampon – a to šampon a sprchový gel 2v1 – Schwarzkopf 3DMen Hair & Body šampon.
  • Ideálním stylingovým pomocníkem je pak matující pasta Schwarzkopf. Dodá potřebný tvar a navíc, jako bonus, není nutné vlasy následující den umývat, na rozdíl od použití gelu. Druhý den vlasy jen jednoduše přetvarujete.

V salónech Klier s dnešní rychlou dobou počítají a nabízí příjemný flexibilní přístup. Salóny jsou otevřené 7 dní v týdnu a nemusíte se předem dokonce ani objednávat! O vlasy vám budou pečovat zkušení odborníci, nabízí moderní kadeřnické služby, profesionální produkty a dobré ceny. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.   

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.