UPPAbaby prodává v Evropě dětské autosedačky

Společnost UPPAbaby zahájila v Evropě a Spojeném království prodej dětských autosedaček MESA i-SIZE

Společnost UPPAbaby pokračuje v inovacích a ulehčuje život rodičů s příchodem dětské autosedačky MESA i-SIZE do Evropy a Velké Británie. Dětská autosedačka MESA i-SIZE, která se připojuje k řadě prvotřídních, vysoce kvalitních kočárků a autosedaček, splňuje požadavky nejnovější evropské bezpečnostní vyhlášky (R129). Je intuitivně navržena tak, aby se snadno instalovala, a má vlastnosti, které odstraňují veškeré pochybnosti. Není potřeba obětovat bezpečnost nebo funkčnost pro pohodlí – jednoduše.


Dětská autosedačka MESA i-SIZE

„Víme, co rodiče hledají, a známe typy produktů a funkce, které potřebují,“ říká generální ředitel a spoluzakladatel společnosti UPPAbaby, Bob Monahan. „Vzhledem k tomu, že pokračujeme v celosvětovém růstu, domníváme se, že je vhodný čas, abychom na evropský trh přivedli řešení dětských autosedaček UPPAbaby.“

Dětská autosedačka MESA i-SIZE má jedinečný systém SMARTSecure, který kombinuje pět vizuálních a zvukových elektronických indikátorů a potvrzení. Vizuální a sluchové pokyny spojené s inovativním indikátorem napětí na základně eliminují možnost nesprávného užití a zajišťují přesnou instalaci. Pro maximální přenositelnost kombinujte autosedačku MESA i-SIZE s kočárkem VISTA nebo CRUZ a vytvoříte tak cestovní systém UPPAbaby, žádné adaptéry nepotřebujete. Dalšími klíčovými funkcemi autosedačky MESA i-SIZE jsou:

– Tříbodové pásy s nastavením délky opěrky se snadno přizpůsobují růstu dítěte a eliminují potřebu demontáže;

– Robustní ochranná opěrka hlavy s pamětí a pěnou EPP nevyžaduje další pomůcky nebo kroky k aktivování pokročilé ochrany;

– Vyjímatelná vložka pro kojence správně umísťuje dítě do správné polohy pro správné dýchání;

– Vestavěný systém větrání, složený z perforovaných otvorů v torzu sedačky, prodyšné sítě, pěny EPP a prodyšných kanálů, umožňuje proudění vzduchu zajišťující komfort dítěte;

– Uvolnění kočárku jednoruč pomáhá rodičům jednoduše přecházet z kočárku do auta;

– Krycí baldachýn s rozsáhlým pokrytím;

– Podpěra s duálními indikátory pro správné polohování účinněji absorbuje a přenáší síly nárazu, snižuje síly působící na hlavu a krk dítěte.

Dětské autosedačky MESA i-SIZE jsou k dispozici v celé Evropě a Spojeném království a jsou nabízeny v následujících barevných provedeních; JAKE (černá), JORDAN (šedá mélange), GREGORY (modrá mélange) a EMMETT (zelená mélange). Autosedačka je pouze pro protisměrnou instalaci a vhodná pro děti o výšce 40 až 78 cm (přibližně 14 měsíců).

O společnosti UPPAbaby

Posláním společnosti UPPAbaby je zpřístupnění nejchytřejších kočárků, autosedaček a vybavení pro mladistvé: intuitivně navržených, stylových a elegantních, s vlastnostmi a funkcemi, které všichni rodiče chtějí – a inovacemi, o kterých netušili, že jsou možné. Společnost UPPAbaby usiluje o zajištění zákaznických zkušeností, které jsou stejně výjimečné jako její produkty. Společnost UPPAbaby, která byla založena v roce 2006, sídlí ve státě Massachusetts v USA a její produkty jsou dostupné na celém světě. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.