Už víte, jaké boty v zimě obujete? Zimní trendy 2021

I když to bývá oříšek, s experty na sneakers jsme pro vás vybrali pohodlné ale trendy kousky, se kterými nešlápnete vedle. Na co se můžete těšit? Na kotníkové sneakers, outdoor stylově,  ale i tradiční evergreeny v novém kabátě. Vlahý podzim se už jistě ale přece přeměňuje na mrazivou zimu. Možná vás na malou chvíli okouzlí bílá  romantická pokrývka, ale romantika rychle pomine ve chvíli, kdy už vážně začne přituhovat. Neztrácejte čas a připravte se už teď na letošní chladné měsíce.  Expert na sneakers značky FlexDog Daniel Klíma vám poradí, jaké kousky letos určitě musíte mít! Základem je, že pohodlných tenisek se nemusíte vzdát ani v zimě. 

Předtím, než si vyberete zimní boty, zaměřte se na své ZÁSADY. Vždy si ujasněte pro jakou příležitost boty kupujete. Daniel Klíma, expert na sneakers z FlexDog, radí: 

  1. Do města? Pokud v nich budete chodit převážně v městských ulicích, nemusíte tolik řešit, jak jsou vhodné do terénu. V tomto případě jednoduše vybírejte pohodlné boty, které sladíte s převážnou většinou vašeho zimního šatníku a do kterých se vám krásně vejdou teplé tlusté ponožky. Zvažte klidně i o 0,5 nebo 1 velikost větší kousek.  
  2. Kompromis. Jestli víte, že občas vyrazíte do přírody, na kraj města na procházku se psem, přemýšlejte také o povrchové úpravě boty. Aby například nepropouštěla vodu. V tom případě je dobré udělat kompromis mezi městskou teniskou a outdoorovou botou. S kultovními farmářkami od značky Timberland můžete bezpečně brouzdat sněhem, ale i kluzkými ulicemi. 
  3. Pro milovníky outdooru a procházkách po zasněžených hřebenech hor je tu jasná volba, adidas Performance Terrex Hikster, s nimi si neutrhnete ostudu ani při městských pochůzkách.  

Timberland 6 Inch Premium

Kultovní farmářky. Při hledání kvalitních zimních bot, ve kterých budete vypadat dobře jsou Timberland 6 Inch skvělým řešením. Tyto kožené boty jsou lehké a díky OrthoLite vložce také pohodlné. Navíc udrží tvé nohy v suchu a teple. Netřeba hledat dál, právě jste našli ten pravý pár. Právě milovníci městského outdooru s nimi nešlápnou vedle. ,,Podzimní i zimní klasika. Navíc bestseller od značky Timberland, které se nosí budou nosit každou sezónu  podzim/zimu,” říká o nich expert na sneakers značky Flexdog.cz, Daniel Klíma

Converse x Basquiat Chuck 70

Milujete klasické Conversky a nechcete se jich vzdát ani když padne sníh? Zvedněte je nad kotník a máte tu jedinečné Converse x Basquiat Chuck 70. Plátěné boty z gumovou podrážkou a vyztuženou špičkou v době své největší slávy obouvali téměř všichni profi basketbalisté. Proto také dostaly příhodné jméno All Star a symbol hvězdy na kotníku. ,,Určitě je nutné zmínit, že značka Converse zde využívá ikonické motivy amerického malíře Basquiata. Tento model nad kotníky je obměnou klasických Chuck 70,” dodává Daniel Klíma. 

Dr. Martnes 1460

Klasické a ikonické Martensky jsou ideální volbou při výběru kvalitních až nezničitelných bot. Poznáte je už z dálky – vysoký střih, šněrování a prošití žlutou nití. Díky povrchové úpravě hladké kůže jsou také nepromokavé a podrážka se vzduchovým odpružením z nich dělá tak pohodlný pár i do studené a mokré zimy. A k dobru bude i každý pohled dolů na květinové motivy, který rozveselí zimní šedivé momenty. ,,Martensky jsou jednoznačně ukázkovým evergreenem. A zde můžeme vidět hezkou proměnu ikonického modelu 1460 do netradičního provedení,” doplňuje Daniel Klíma. 

Aadidas Performance Terrex Hikster

Nepromokavá, funkční a teplá bota, která je jednoznačně dalším trendem v rámci městského outdooru. Většina bot adidas Terrex se kromě nepromokavého svršku pyšní také kvalitní a funkční podrážkou Continental od předního výrobce pneumatik. Její výhody poznáte nejen na kluzkém povrchu, který bude najednou znamenat mnohem menší překážku, ale i v zimě, díky svým termostatickým schopnostem. Co nich říká Daniel Klíma? ,,Rozhodně ideální bota na nadcházející sezónu. adidas Terrex do přírody i do města, nepromokavých tenisek není na podzim nikdy dost.

Co je FlexDog? FlexDog je vyhledávač a katalog tenisek. Propojuje se s obchody z celého světa a tím zákazníkovi zjednodušuje cestu k jeho vysněnému páru tenisek a bot ve vybrané velikosti. Není to obchod, nakoupit se zde tedy nedá. V tomto jedinečném online katalogu, najdete jak čerstvé novinky, tak teniskové evergreeny oblíbených i méně známých značek. Pokud je vybraný model ve vaší velikosti dostupný u některého z partnerů, najdete u nabídky tlačítko, které vás nasměruje přímo do e-shopu. 

Proč vybírat obuv přes FlexDog? Všechny obchody, které na zde najdete, jsou pečlivě vybrané a ověřené týmem FlexDogu. Zaměřují se na obchody se zajímavou nabídkou tenisek a dobrým servisem. Spolupracují jak s globálními hráči, tak malými lokálními eshopy. Dále dbají na jednoduchost nákupu, transparentnost, rychlost i kvalitu produktu. Cílem je na jednom místě spojovat retailery a resellery. Důležitá je jejich  vášeň pro tenisky, kterou s FlexDog chtějí sdílet.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.