V době pandemie přijde vhod holičství či kadeřnictví v pohodlí domova

Toužíte-li po dokonale upravené tváři či vlasech i v pohodlí domova, vsaďte na produkty od francouzské značky BaByliss Paris. S horkovzdušnou kulmou AS82E nebo automatickou loknovací kulmou 2664RPE či bezdrátovým multifunkčním zastřihovačem MT860E je to hračka. 

Horkovzdušná kulma na vlasy AS82E se 2 nástavci pomůže nejen s vysoušením, ale umí vykouzlit i nádherné vlny. První kartáč s keramickým povrchem má průměr 38 mm a druhý s měkkými štětinami je užší o průměru 20 mm. Teplota i rychlost jsou nastavitelné ve 2 stupních, aby vysoušení bylo možné přizpůsobit typu vlasů. Pro finální fixaci účesu se pak hodí volba studeného vzduchu. Obsluhu usnadňuje praktický 2 metry dlouhý kabel. Kulma je v nabídce v elegantním černém provedení a je vybavena motorem o příkonu 800 W. Doporučená cena BaByliss Paris AS82E je 749, – MOC.

Automatická loknovací kulma 2664RPE dokáže během krátké chvilky vykouzlit různé druhy vln podle nálady. Díky nastavení teploty na dva stupně od 185 °C do 205 °C docílíte takové míry zvlnění, jakou zrovna požadujete – od volných a ležérních až po husté kudrliny. A obsluha je naprosto jednoduchá, stačí vybrat pramen vlasů o síle 2-3 mm, umístit mezi čelisti kulmy, tu pak zavřít a vyčkat na zvukový signál. Pak už jen kulmu uvolnit a lokna je na světě. Aby byly vlasy krásně zářivé, je kulma opatřena keramickým povrchem. Nahřátí přístroje trvá 100 sekund a automaticky se vypne po 20 minutách. Průměr komory je 29 mm a délka kabelu 1,8 m. Doporučená akční cena BaByliss Paris 2664RPE je 2 590,- Kč a výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

Vysoce výkonný bezdrátový multifunkční zastřihovač MT860E je určen pro obličej i tělo a hravě si poradí s úpravou i tvarováním vlasů, vousů a chloupků. Díky přesným nástavcům se hodí i pro úpravu obočí nebo odstraňování chloupků z nosu a uší. Uhlíko-titanové čepele se postarají o hladký střih a mají dlouhou životnost. Zastřihovač vydrží až 70 minut bezdrátového použití a je 100% vodotěsný, takže je vhodný i pro použití přímo do sprchy. Má 4 výměnné hlavice, nastavitelné nástavce pro vousy i strniště, 2 nástavce na obočí a 3 na tělo. Součástí balení je i praktický transportní vak. Doporučená cena BaByliss MT860E je 1 690,- Kč. Výrobce na produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.