V horkých letních dnech potřebuje pokožka především hydrataci a péči

Během letních dní potřebujete pravidelnou péčí vyživit pleť iritovanou sluncem a dlouhým pobytem na čerstvém vzduchu. Vyberte si variantu nezátěžové kosmetiky a během prázdnin si užívejte skvělých schopností pleťového oleje Orlane.

Pokud chcete, aby vaše pokožka během léta zářila, zvolte jinou péči než tu, kterou používáte během chladných dní. V letních měsících pokožka potřebuje především vitamíny a hydrataci. Ideálně v té nejlepší kvalitě. Namíchejte si vlastní kombinaci toho, co vaše pleť ocení. Náš tip: Vyzkoušejte olej. Zvyšuje buněčnou energii i produkci kolagenu a zajišťuje pleti výživu, pružnost a ochranu. Vaši pokožku viditelně oživí. Podporuje přirozenou produkci glykosaminoglykanů a kyseliny hyaluronové. Vaše pokožka díky němu bude jemnější, pružnější a plnější. A proč olej? Oleje jsou bohaté na mastné kyseliny omega 6 a 9, které se podílejí na regeneraci a obnově pokožky. Mají antioxidační, protizánětlivé a hojivé účinky, pomáhají pokožku zvlhčit, vyživovat a chránit. Díky B21 Huile Régenerante získá vaše pokožka zpět svou hustotu a hedvábný, plný vzhled.

B21 Huile Régénerante, Orlane – 30 ml

Mimořádně jemný olej, vyrobený ze 100% přírodních aktivních látek se schopností pleť vyživovat, revitalizovat a regenerovat. Jako mávnutím kouzelného proutku se navrátí příjemný pocit i té nejvíce poškozené a dehydratované pokožce. Špičkový výrobek doplňující sortiment řady B21, aniž by se ve svých účincích překrýval s jinými speciálními produkty. Používejte ho každý večer spolu se svým obvyklým krémem nebo sérem.

S čím kombinovat?

Supradose Koncentrát Omega 3&6, Orlane – 15 ml

Esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6 mají rozhodující vliv na pružnost a pevnost pleti. Naše tělo si je však neumí samo vyrobit. Orlane Supradose koncentrát Omega 3&6 je ideálním doplňkem péče o suchou a velmi suchou pleť, rovněž ale o pleť namáhanou sluněním, vystavenou zimě či chladnému větru. Poskytuje okamžitou úlevu, navrací pružnost, hebkost a jemnost i té nejnáročnější pleti. Každá kapka koncentrátu obsahuje optimální dávku omega 3 a 6, respektive 0,16 mg účinné látky. Díky tomu vyživuje, napravuje a obnovuje strukturu epidermis a podporuje její přirozené splynutí s pletí. Použití: Smíchejte jednu až dvě kapky s pleťovým krémem, olejem nebo aplikujte dvě až tři kapky přímo na obličej před nanesením séra či krému.

Super Hydratant Serum, Orlane – 30 ml

Intenzivní hydratační sérum Orlane nabízí inovativní péči, která znovu aktivuje přirozený hydratační mechanismus pleti, doplňuje potřebné zásoby vody, chrání před dehydratací, dokonale vyhlazuje a vyplňuje vrásky dehydratací způsobené. A to vše díky extraktu z violky trojbarevné a unikátnímu rostlinnému komplexu Bio-Energic B21. Podporuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové. Pleť je opět pružná a relaxovaná. Použití: Nanášejte ráno a večer pod svoji obvyklou péči.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.