Vášnivý parfém pro ženy a muže od Asombroso bude dokonalý valentýnský dárek

Stále ještě váháte nad dárkem k Valentýnu pro vaši drahou polovičku? Přitom je to tak jednoduché. Zvolte dárek, který nadchne, vyjádří vaše city a to, jak je pro vás váš partner výjimečný. Zvolte dokonalý valentýnský dárek – parfémy od Asombroso by Osmany Laffita.

Vůně značky Asombroso jsou inspirované energií rodné Kuby autora Osmanyho Laffity. Jsou podmanivé, originální a velmi působivé.

Z dámských vůní můžete vybírat z Asombroso The Dream Woman a Asombroso Eau de Parfum for Woman.

Asombroso The Dream Woman je sladká, květinová a lehce dřevitá vůně pro citlivé ženy, které jdou za svým snem, vychutnávají si každou vteřinu života a mají hravou duši dítěte. Vůně v sobě snoubí vůni broskve, hrušky a rafinovaného černého rybízu spolu s mimózou, jasmínem a pomerančovým květem. Najdete zde také tóny vanilky a pačuli.

Asombroso Eau de Parfum for Woman je vůně pro silné a sebevědomé ženy, které si jsou vědomy své krásy, síly a milují život. Inspiraci i pro tuto vůni hledal Osmany Laffita u kubánských žen, které mají rády silné a kořenité vůně. Parfém však přizpůsobil jemnějším Evropankám. Vůně probouzí v ostatních ženách obdiv a v mužích touhu ochraňovat. Základem parfému je mošus a santalové dřevo, najdete zde také tóny bergamotu, mandarinky, lilie, jasmínu a konvalinky.

Pro muže vybírejte z variant Asombroso The Dream Man a Asombroso Eau de Parfum for Men.

Asombroso The Dream Man je kořenitá a dřevitá vůně, která naučí muže znovu snít, zažehne jim v očích mladistvé jiskry a dodá sebedůvěru. Srdce parfému tvoří cedrové dřevo, symbol hojnosti, plodnosti a duchovní síly, a afrodiziakální pačuli. Vůni dolaďuje bergamot, limeta, pepř, ambra a santalové dřevo.

Asombroso Eau de Parfum for Men je mužná, okouzlující vůně pro náročné muže, kteří jsou si vědomi své jedinečnosti. Spojení romantických tónů s mužnou smyslností vyvolá v každé ženě pocit bezpečí. Ve vůni najdete tóny bergamotu, mandarinky, ambry, pačuli, ale i levandule, geránie a jasmínu.

Díky parfémům Osmanyho Laffity se budete cítit výjimečně a sebevědomě každou minutu vašeho dne.

Asombroso totiž ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… A přesně takové jsou i tyto parfémy a ostatní produkty této značky. Výrobky značky Asombroso by Osmany Laffita najdete na webu www.asombroso.cz nebo v síti parfumerií Fann.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.