Výběrová káva Deer Beans je produktem s pečetí kvality Crafted for Friends

Výběrová káva Deer Beans je tou správnou volbou  pro pro milovniky dobré, kvalitní kávy s vybalancovanou chutí. Vznikla s nadšením a láskou ve spolupráci pražské pražírny Dos Mundos a aliance Crafted for Friends.

Na přípravě kávy Deer Beans se podílelo více než 50 lidí, kteří trpělivě ochutnávali a ladili až k dokonalému výsledku. Jejich zkušenosti, odhodlání a vášeň jsou patrné v každém doušku a chuťovým buňkám přináší zážitek, který se sotva dá popsat slovy. Výběrová zrnka jsou směsí káv ze dvou různých zemí. Káva El Paraíso z Hondurasu se vyznačuje lehkými tóny ovoce, karamelu a oříšků. Peruánská káva San Ignacio nabízí tóny čokolády a jemného koření. Deer Beans je tedy vyváženou kombinací dvou prvotřídních káv, která jedinečnou chutí a vůní osloví příznivce silného espressa i sladkého cappuccina.

Výběrovou kávu Deer Beans můžete ochutnat zatím v pražské restauraci Červený Jelen a v plzeňském Cavinu. Zakoupit se dá buď v e-shopu Dos Mundos nebo přímo v Červeném Jelenovi či v Cavinu.

Crafted for Friends je otevřená neformální aliance složená z tvůrců, výrobců a fanoušků českých craftových produktů, jídel a nápojů. Vznikla v září 2023 s cílem propojit všechny zůčastněné ke vzájmné spolupráci a inspiraci, vytvářet nové příležitosti a posílit pozici českých craftových značek na domácím i zahraničním trhu.

Crafted for Friends je také značka průřezového portfolia produktů, jídel a nápojů, které mají představit to nejlepší z craftového Česka a nejbližšího okolí. V současné době se projektu účastní přes 20 tvůrců, kteří již prodávají nebo na prodej připravují přes 100 produktů označených pečetí „Crafted for Friends“. Mezi tvůrce patří taková jména jako třeba Pepper Field, Landcraft, Živina, Dos Mundos, Zrno zrnko, rodinné řeznictví Čejka či Pražská čokoláda… a další se chystají. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.