Výhradně pro muže: Tři tipy na koupelnové pomocníky

Představa, že koupelna je přednostně ženské území, ve kterém se najde místo maximálně pro pánský holicí strojek je už dávno překonaná. Mít svoji „mužskou“ poličku s kosmetikou či dokonce zásuvku s vlastní výbavou je dnes úplně běžné a především praktické. 

VLASY V MŽIKU SUCHÉ

Stále více mužů si potrpí na pravidelném střihaní vlasů u holiče. Pokud však má účes vypadat dobře i mezi jednotlivými návštěvami, bez fénu to půjde jen stěží. Každý profesionál totiž potvrdí, že upravit vyfénované vlasy je snazší. Stejně tak platí, že je pro vlasy zdravější bezprostřední vysušení. Namísto čekání, než uschnou na vzduchu je tedy lepším řešením vysušit je fénem nastaveným na nízkou teplotu aspoň na 75 procent a následně je upravit pomocí stylingové pasty, pudru či gelu. Dobrou volbou pro pány je i výkonný vysoušeč vlasů BaByliss 6714DE s příkonem 2 300W, který vysuší vlasy rychle a šetrně. Intenzitu fénování je možno regulovat pomocí 3 teplotních a 2 rychlostních stupňů, nechybí ani funkce  studeného vzduchu. Součástí balení jsou 2 úzké tvarovací nástavce, které pomohou uhladit vlasy a vytvořit objem.

SÁM SOBĚ BARBEREM

Strniště, vousy, kníry i bradky jsou u pánů velmi oblíbené, a zároveň si vyžadují i pravidelnou péči. Mimo té profesionální u „barbera“ i průběžnou ve vlastní koupelně. Jenže ne všechny chloupky rostou stejně rychle, je důležité je udržovat  ve stejné délce pomocí zastřihovače. Zastřihovač vousů BaByliss T861E má ochranný hřebenový nástavec s nastavenými 24 zastřihovacími variacemi pro pohodlné upravení a zastřižení delšího vousu i strniště. Regulaci délky střihu (od 0,5 do 12 mm) pohodlně volíte otočením kolečka umístěného za ochranným nástavcem. Velkou výhodou tohoto zastřihovače je možnost použití jak zapojením do sítě, tak na baterii, která vydrží v provozu až 60 minut.

ÚČES VE VLASTNÍ RÉŽII

Pro krátké pánské vlasové střihy je praktickou volbou zastřihovač – a to nejen v případě tzv. vojenského, který je krátký po stranách a dlouhý nahoře. Zastřihovačem dokážete jednoduše vytvořit i přesný a rovnoměrný sestřih tak, že vlasy začnete zkracovat nad ušima a směrem ke krku postupně zkracujete délku do ztracena. Profesionální zastřihovač vlasů BaByliss E786E s čepelemi z nerezové oceli má 26 přednastavených možností délky střihu od 0,5 – 24 mm, takže volba délky sestřihu je velmi precizní. Díky praktickému použití zapojením do sítě nebo na baterii (doba provozu 60 minut), se skvěle hodí i na cestování.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.