Vyzkoušejte nový Frosch odmašťovač do kuchyně s vůní Grep

Přichází další účinný pomocník do vašich kuchyní. Nový Frosch odmašťovač do kuchyně Grep. Přírodní grepový odstraňovač mastnoty a nečistot doplňuje v kuchyních již oblíbený víceúčelový Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou. Oba výrobky se vzájemně výborně doplňují. Díky nim vám úklid kuchyně nedá takovou práci. Lze s nimi pracovat společně nebo použít každý samostatně. Pro momentální období spojené s očišťováním ducha, těla ale i domova se právě účinky grepu hodí. Vůně grepu je sladce příjemná, pronikavě vonící, ovocná a vzdáleně připomínající anýz. Má osvěžující účinky, působí antidepresivně a proti únavě. Je dobrým stimulantem při nervozitě a bolestech hlavy. Má antiseptické účinky, hodí se k dezinfekci a osvěžení vzduchu. O přednostech vůně grapefruitu vypovídá již jeho latinský název Citrus paradisi.

V dnešní době, kdy jsou kuchyně našich domovů využívány více než kdy dříve, bych vám za značku Frosch velice ráda představila účinného pomocníka v podobě novinky Frosch odmašťovač do kuchyně Grep. Je určen všem, kteří mají rádi čistotu a svěží vůni. Moc bych si přála, aby vnesl do vaší domácnosti úlevu a skutečnou pomoc v rámci urychlení úklidu, díky jeho účinnosti a efektivitě,“ uvádí Veronika Horská, Brand manažerka společnosti Melitta ČR  s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Značka Frosch sází na osvědčené ingredience, jako je soda, ocet nebo přírodní aktivní složky z ovoce, které jsou šetrné k našemu zdraví, přírodě a za jejich účinnost by daly ruku do ohně už naše babičky. Frosch odmašťovač do kuchyně Grep na bázi sody a výtažku z grapefruitů efektivně a rychle odstraňuje mastnotu a silné nánosy nečistot. Stejně jako Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou je díky optimálnímu složení zcela bezpečný pro použití v blízkosti potravin. Grepový odmašťovač je navíc ideální pro čištění sporáků, trouby nebo grilu, ale i dalších omyvatelných povrchů nejen v kuchyni, “ dodává Veronika Horská.

Frosch odmašťovač do kuchyně Grep

Silný přírodní čistič a odmašťovač na bázi sody a výtažků z grapefruitu, který účinně a rychle odstraňuje mastnotu a odolné nečistoty v kuchyni a na téměř všech omyvatelných plochách v celé domácnosti. Odmašťovač a čistič v jednom snadno rozpouští mastnotu a likviduje i zapečené nánosy. Díky přírodnímu složení je bezpečný pro použití v blízkosti potravin. Je ideální pro čištění sporáku, grilu, mikrovlnné trouby, digestoře aj. Zanechává příjemnou svěží vůni grepu a citrusů. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. 

Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou

Praktický pomocník na bázi sody, který rychle a důkladně vyčistí i těžce odstranitelné nečistoty a zaschlou mastnotu v kuchyni a na dalších omyvatelných plochách v domácnosti. Jedná se o víceúčelový čistič, který efektivně rozpouští mastnotu, odstraňuje odolné skvrny, zapečené jídlo a zanechává příjemnou svěží vůni. Přírodní složení splňuje normy pro bezpečnost potravin, a je tak vhodný pro použití v blízkosti potravin např. pro čištění kuchyňské linky, lednice, sporáku či trouby. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Čistič je oceněn certifikátem EU ECOLABEL.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.