Vyzkoušejte šperky žhavé jako pálivé papričky – Rosso Peperone

Ukažte světu, že máte v doplňcích vytříbenou a pořádně výraznou chuť! Ozdobte se kolekcí Rosso Peperone od italské značky Ballsmania, která září plnou červenou barvou. Nepřehlédnutelné ručně vyráběné korále sednou k mnoha stylům – ať už vyznáváte colour blocking, vintage módu, minimalistický vzhled nebo váš šatník hýří eklektickým mixem. Rosso Peperone si sedne s mnoha outfity, obzvlášť však vynikne při speciálních příležitostech.

V kolekci objevíte náušnice, prsten, náramek a náhrdelník se dvěma řadami korálků. Živou červenou barvu kuliček nenarušuje žádný šev či nerovnost. Všechny produkty se totiž ručně vyrábí a pečlivě leští. Každý ze šperků se zrodil v Itálii a pověstný italský šarm a nedbalou eleganci odtud šíří do celého světa. Jako módní doplněk můžete využít kulatou kabelku Ballsbag, která je ozdobená pětadvaceti výraznými kuličkami, které barevně doplňují kůži, z níž jsou kabelky ušité. Kabelku navíc můžete nosit na tři různé způsoby – na řetízku přes rameno, na nastavitelném pásku přes tělo nebo jako ledvinku. Vyberte si variantu podle příležitosti a aktuálního outfitu!

Korále Ballsmania však nejsou k dispozici jen v této variantě, vybírat můžete ze stovky barevných možností. Přijďte najít tu, která vám nejvíc polichotí, do prodejny Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo si prohlédněte produkty online v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.