Zeštíhlující péče je přesně to, co oceníte v jarních měsících

V předletních měsících se hubnout do plavek chystá každá žena. Je dobré nejen cvičit a zdravě se stravovat, ale také vzít v úvahu přípravky, které pomáhají s tvarováním těla. Už máte skvělou novinku od Orlane Paris?

Dokladem toho, že přípravky pro remodelaci postavy opravdu fungují, je menší počet centimetrů v kritických oblastech, na které si přípravek nanášíte. Rozhodně to neznamená, že se můžete položit na pohovku a projíst a promazat se k postavě modelky. Přípravky pro hubnutí a remodelaci postavy ve formě krému jsou nicméně skvělým pomocníkem, jak své snažení posílit.

Orlane Body SOS Zeštíhlující péče je produktem laboratoří Orlane Paris, který byl vytvořen přesně pro potřeby každé z žen, která se snaží o úbytek centimetrů v kritických oblastech. Výsledkem je krém, který přímo zpevňuje a vyhlazuje pokožku, redukuje celulitidu, odstraňuje tukové buňky. Bonusem pak je hebká, pružná a pevná pokožka.

Orlane Body SOS Zeštíhlující péče

Jedinečná tělová péče, jejíž výsledky uvidíte na vlastní oči. Zpevňuje a vyhlazuje pokožku, redukuje celulitidu na problematických místech, remodeluje postavu. Vyzkoušejte sama. SOS zeštíhlující intenzivní péče je vysoce koncentrovaný produkt s obsahem mořské řasy a esenciálních olejů, které rozpouští a odstraňují tukové buňky. Viditelnou redukci tukové tkáně můžeme pozorovat již za dva týdny. Zpevňuje a vyhlazuje stehna a zadeček, lichotivě tvaruje křivky Vaší postavy. Kýžené výsledky jsou nejen viditelné, ale můžete si je i přeměřit. Po 28 dnech pravidelného používání se zmenší obvod stehen až o 2,5 cm a obvod kolene až o 2 cm.

Použití: Dlouhými krouživými pohyby vmasírujte péči do pokožky, aplikujte každý den.

Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.