Zimní kolekce ubrusů a prostírek Feerie našla inspiraci v kouzlech a hodí se do moderních interiérů

Francouzská značka Beauvillé se pyšní textilem, který nelze přehlédnout – ať už pro své vzory, kvalitu tkaniny či propracovaný způsob tisku. Nejinak je tomu též u aktuální kolekce vánočních ubrusů a prostírek Feerie.

Kolekce z leštěné bavlny se inspirovala vílami a nadpozemskými silami, které o Vánocích nabývají na síle. Kolekci vládnou dvě barvy – tradičně sváteční červená a intenzivní černá, která se bude velmi dobře vyjímat zejména v moderních interiérech. Vzoru dominuje motiv hvězd a jednoduchých tvarů, jež slavnostně doprovodí období od slunovratu po jarní rovnodennost. Ubrusy jsou k dostání ve třech velikostech.

Ubrusy a prostírky Beauvillé se vyrábějí ve francouzském Alsasku pomocí speciálních moderních technologií. Díky nim je možné vykreslit na látku detailní vzory v zářivých barvách. Na kvalitní bavlněnou přízi se v tomto procesu nanáší až dvacet barevných vrstev. Výroba ubrusů pomocí sofistikovaných postupů má v Beauvillé tradici už dvě století.

Zbrusu novou kolekci Feerie si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch sídlící ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.