Americké soukromé školy náboženského charakteru přitahují více zahraničních studentů

Období přijímání zahraničních studentů do amerických soukromých škol pro školní rok 2019-2020 bylo uzavřeno. Podle organizace Amerigo Education se počet zahraničních studentů, kteří se ucházejí o studium v amerických soukromých školách náboženského charakteru, zdvojnásobil. Soukromé školy náboženského charakteru přitahují více zahraničních studentů pro jejich vynikající výkon v oblasti akademických a morálních standardů.

Amerigo Education: americké soukromé školy

Od oblíbené volby pro místní vážené americké rodiny po atraktivní možnost pro zahraniční studenty.

V současné době jsou více než dvě třetiny soukromých středních škol ve Spojených státech náboženské a jsou dobře známé jako prestižní a nabízející špičkové akademické a mimoškolní programy. Ve srovnání se školami bez náboženského zaměření je školní profil církevních škol relativně „přísný“, protože škola používá k vedení studia nebo chování náboženské koncepty a modely řízení. Navíc je většina učitelů a studentů vzhledem k jejich náboženské víře obecně přátelská a nápomocná při jednání s lidmi a záležitostmi. Jsou také tolerantnější vůči studentům z odlišných prostředí. Organizace Amerigo je přesvědčena, že se zahraniční studenti v této podpůrné a dobrosrdečné atmosféře snadněji přizpůsobují novému prostředí.

Náboženské vyznání sleduje „zásady dobrovolnictví“

Jeden ze studentů z Ruska řekl, že předtím, než vstoupil do kampusů organizace Amerigo, měl obavy, zda studium v katolické škole nebude v rozporu s jeho vlastní vírou. Po ročním studiu řekl, že není důvod pro jakékoli obavy, protože neexistují žádná omezení náboženského vyznání studentů. Všichni zaměstnanci a studenti respektují myšlenku svobody náboženství.

Kromě toho tento student uvedl, že mu účast na hodinách náboženství pomohla lépe porozumět západním dějinám, kultuře, umění a společenským změnám starověkého západního světa. Takzvané náboženské kurikulum je ve skutečnosti podobné integraci studia dějin světové civilizace a západní ideologie, což zahraničním studentům pomáhá důkladně porozumět americké společnosti holistickým způsobem.

V současné době je všech deset škol organizace Amerigo katolickými středními školami. Kromě vyspělých zařízení má každý kampus také prvotřídní učitele. Organizace Amerigo navíc přikládá velký význam vytváření příznivých podmínek pro studenty a jejich osobnímu růstu ve škole a mimo ni a pomáhá studentům úspěšně vstoupit na ideální špičkovou univerzitu ve Spojených státech.

O organizaci Amerigo Education

Organizace Amerigo podporuje zahraniční studenty na předních amerických středních školách holistickým a povzbuzujícím přístupem, který klade důraz na vynikající akademické výsledky. Pomáháme zahraničním studentům, kteří hledají přípravné vzdělávání ve Spojených státech, aby prospívali jak v americké škole, tak mimo ni. Organizace Amerigo díky spojení příjemného prostředí ubytování, doplňkové akademické podpory, rozvoje znalosti anglického jazyka a přístupu orientovaného na úspěšné výsledky ve studiu připravuje studenty s dovednostmi, hodnotami a péčí, které jsou nezbytné pro úspěšné absolvování střední školy, školy univerzitní úrovně a další.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.