Jak vybrat kvalitní spodní prádlo? Důležitý je materiál i střih

Spodní prádlo sice není vidět, ale to neznamená, že bychom jej měli odbývat. Jak ženy, tak muži by se při jeho výběru měli soustředit jak na praktičnost, tak i pohodlí a vzhled. Kvalitní prádlo by jednoduše mělo padnout jako ulité. Jak poznat, že je pro vás vybraný kousek ten pravý?

Střih musí nejprve sedět, až pak se líbit

Mnoho lidí vybírá prádlo podle vzhledu – barvičky, krajky i vtipné obrázky táhnou, ale s pohodlím už je to mnohdy horší. Je třeba vybírat střih, který dané postavě padne a nebude naopak nelichotivý.

Kvalitní prádlo se sice mnohdy tváří na první pohled obyčejně a neatraktivně, ale jakmile jej zkusíte, oceníte jeho výhody. Kalhotky, které neškrtí, švy, které nejsou vidět nebo podprsenka, která udělá pěkný tvar a zároveň prsa podrží. Obzvláště dámské spodní prádlo totiž umí někdy dosti potrápit.

Prodyšný materiál by měl být samozřejmostí

Prodyšný materiál je pro vaše tělo nejlepší. Mnoho lidí na to zapomíná, ale spodní prádlo může mít velice velký vliv na vaše zdraví. Obzvláště v horkých letních dnech může dojít k zapaření a tím i k nepříjemným vyrážkám a dalším kožním problémům.

Asi nejlepší volbou je bavlna nebo elastické mikrovlákno. Dovolí vaší pokožce dýchat a v případě mikrovlákna se navíc zbavíte švů, což může být velká výhoda například pod přiléhavé šaty.

Celkové provedení o kvalitě dost prozradí

Pokud se na vybraný kousek zadíváte detailněji, dost často můžete narazit na nepříliš kvalitní provedení. Křivé střihy, nerovné švy nebo vykukující nitě poukazují na to, že byste se raději měli poohlédnout jinde. Oblíbené je například spodní prádlo STYX nebo další i známější značky, které si dávají pozor na svou dobrou reputaci.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.