Bee Pollen: Získejte zdraví a energii od včel

Nikdo nepochybuje o blahodárném vlivu medu nebo propolisu, ale málokdo ví, že včelí pyl je považován za jednu z nejdokonalejších potravin. Díky kombinaci pylů z různých rostlin obsahuje více než 200 doporučených látek. Kromě vitamínů skupiny B, C, D, E, K nebo betakarotenu v něm najdeme i 22 aminokyselin (včetně 8 základních, které si naše tělo nedokáže samo vyrobit), bílkoviny, tuky, minerály nebo enzymy. Společnost Forever tento zázrak přináší v praktických tobolkách Bee Pollen. Původ pylu si pečlivě hlídá, a tak nás čeká špičková kvalita za velmi dobrou cenu. Bee Pollen neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva nebo příchutě.

BEE POLLEN považuji za jeden z nejúžasnějších doplňků stravy. Jeho účinky jsou prokazatelné a širokospektrální,“ říká o výrobku společnosti Forever osobní terapeutka ze Studia Danah Dana Hodanová. „Sama ho užívám vždy na jaře, kdy organismus potřebuje povzbudit po zimním období. A navíc viditelně zlepšuje i mou pleť.“

Včelí pyl má zásadní vliv na imunitu. Prospívá každé buňce v těle i díky obsahu lecitinu, který je jejich základní součástí. Zajistí dostatečný přísun vitamínů a dalších látek, které posílí nejen celkovou odolnost, ale např. i nervový systém nebo zažívání, navíc pomáhá i s metabolismem tuků.

Hlavní vlastnosti včelího pylu:

  • Vykazuje pozitivní účinky na játra
  • Posiluje imunitu organismu proti infekcím
  • Pomáhá zmírnit příznaky alergie nebo astmatu
  • Regeneruje sliznice, např. zánětlivou dutinu ústní, zejména v kombinaci s propolisem
  • Optimalizuje zažívání, pomáhá odstranit zácpu i průjem
  • Bojuje proti žaludečním a dvanácterníkovým potížím
  • Pomáhá udržet správnou hladinu cukru v krvi
  • Používá se v kosmetice díky prokazatelně omlazujícím účinkům

100 tablet Forever Bee Pollen k dostání ve Studiu Danah za 455 Kč. Při registraci okamžitá sleva 5 % nebo lze zajistit vyšší slevu a to i 30 %.

Více na https://studiodanah.flp.com/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.