Čokolády pro krásnou pleť, čisté tělo i duši. Potravinové doplňky od Depuravita

Nejnovějším přírůstkem v nabídce Myskino je italská značka Depuravita. Její portfolio tvoří holistická řada detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši.

Absolutním bestsellerem je 100% přírodní veganská Kolagenová čokoláda. Její unikátní formule, která kombinuje prvotřídní raw kakao s rostlinnými FytoCeramidy Ceramosides™, pomáhá s výživou oslabené ochranné kolagenové bariéry pokožky a díky obnově důležitých lipidů výrazně napomáhá její reganeraci a hydrataci.

Dalším, velmi oblíbeným produktem, je Probiotická čokoláda. Ta je složena z organického kakaa, kakaového másla, organického třtinového a kokosového cukru, mletých mandlí a probiotika Bacillus Coagulans GBI-30, což je známý probiotický kmen pro vyvážení našeho mikrobiomu. Ten podporuje správné trávení, imunitu a zvyšuje využití proteinu v těle.

Spokojené zákaznice nedají dopustit také na Absolute Glow – přírodní pleťový rozjasňovač s výtažky z camu camu a baobabu, které jsou mimořádně bohaté na vitamín C a antioxidanty. Tento produkt je ideální pro lidi, kteří žijí hektickým životním stylem, ale také pro ty, kteří žijí v oblastech se znečištěným ovzduším.

Správné funkci metabolismu a posílení imunitního systému napomáhá přípravek Feed and Fit s dvěma superpotravinami naráz – organickou moringou a açai, které obsahují vysoce silné protizánětlivé látky, esenciální mastné kyseliny v nich obsažené také napomáhají tělu k jeho přirozenému a hladkému chodu.

Se zanícenou či dehydratovanou pokožkou a lámavými vlasy si hravě poradí přípravek Absolute Shine, který obsahuje výběr těch nejlepších účinných látek přírodního původu, mj. bioaktivní zdroj keratinu Cynatine HNS, důležitý antioxidant Curcumin C3 Complex®, bioperin, zinek, měď a selen.

Tekutý elixír na spaní Smart Sleep, vyvinutý bez použití a obsahu alkoholu, zase napomáhá přirozeně usnout bez pocitu ospalosti a únavy druhý den. Užití kořene kozlíku lékařského a melatoninu jemně navozují pocit klidu. Meduňka, mučenka a heřmánek společně účinkují na zmírnění příznaků úzkosti a nespavosti a zároveň usnadňují trávení a uvolňují břicho a žaludek.

Ceny jednotlivých produktů: Kolagenová čokoláda (1 450 Kč), Probiotická čokoláda (1 450 Kč), Absolute Glow (660 Kč), Feed and Fit (660 Kč), Absolute Shine (2 340 Kč), Smart Sleep (1 000 Kč).

O Depuravita

Značka sídlící v italské Lombardii, která se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky, je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

MYSKINO, známý concept store zaměřený na výjimečnou i přírodní kosmetiku a niche parfémy, najdete v centru Prahy, na Vinohradské třídě 24.

www.myskino.cz
www.facebook.com/myskino
www.instagram.com/myskino.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.