Citlivá pokožka si zaslouží hypoalergenní přípravky. Objevte řadu Oligo od Orlane

Vyzkoušejte inovativní řadu pleťové kosmetiky Oligo od Orlane. Zamilujte se do jemného, hypoalergenního a vyváženého složení, díky čemuž je pleť zdravější. Přípravky řady Oligo jsou zejména vhodné pro pleť, která není schopna akceptovat běžné kosmetické produkty.

Program Oligo Vitamin Orlane je určen pro suchou a citlivou pleť. Mimořádně jemná kosmetická péče, speciálně zaměřená na reaktivní křehkou pleť, která není schopna akceptovat běžné kosmetické produkty. Laboratoře Orlane vyvinuly exkluzivní komplex Cellular Life, který jim umožnil poznat a pochopit základní úlohu výživných mikročástic pro život buněk. Díky tomu vznikla tato kosmetická řada, která pleti denně dodává přesnou dávku celkem 46 základních elementů (stopových prvků, vitaminů, aminokyselin a minerálů) pro udržení zářivé pleti po celých 24 hodin. Vaše pleť bude vitálnější, zdravější a mnohem odolnější. Každá pleť, i ta nejcitlivější, může být zářivá, jemná a příjemná.

Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Vyzkoušejte tip pro citlivou a optimalizovanou pleť:

Oligo light pleťový krém

Tento zklidňující a ochranný krém pro rozjasnění a vitalitu, který je navíc hypoalergenní, lze použít na všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. Je vhodný na den i noc pro pleť libovolného věku. Pleť je po něm maximálně vyživená, vyrovnaná a posílená. Lehký zjemňující krém řady Oligo Vitamin kosmetické značky Orlane se pyšní zcela novým komplexem aktivních látek Cellular Life čili „buněčný život“, získaným z granátového jablka. Ten přináší pleti esenciální prvky nezbytné pro zdravý vzhled (8 oligo prvků, 12 vitaminů a 7 minerálních látek). Součástí je také rostlinný výtažek, který působí proti známkám podráždění a ochraňuje citlivou pleť. Použití: Nanášejte ráno a večer na pleť důkladně vyčištěnou micelární vodou nebo revitalizujícím mlékem a lotionem. Při aplikaci se vyhněte očním konturám.

Oligo lotion

Revitalizační pleťový lotion pro rozjasnění a vitalitu lze vřele doporučit k dočištění všech typů pleti, včetně té nejcitlivější, neboť je hypoalergenní, a navíc bez přídavku alkoholu. Má zklidňující účinky a okamžitě navrací pleti vitalitu, osvěží ji a tonizuje. Jedná se o nepostradatelný doplněk každodenního čištění. Revitalizační pleťový lotion Oligo Vitamin značky Orlane se pyšní zcela novým komplexem aktivních látek Cellular Life čili „buněčný život“, získaným z granátového jablka. Jeho součástí je také výtažek z aloe vera, která má zklidňující a hydratační účinky. Použití: Naneste ráno a večer pomocí vatového tampónku.

Oligo pleťové mléko

Pleťové mléko pro rozjasnění a vitalitu lze použít na odlíčení u všech typů pleti, včetně té nejcitlivější, neboť je hypoalergenní. Pleť nejen dokonale vyčistí, ale je po jeho aplikaci navíc dosyta vyživená, vyrovnaná a posílená. Tato neodolatelná růžová emulze je jemňounce parfémovaná. Revitalizující pleťové odličovací mléko Oligo Vitamin Orlane obsahuje nový komplex aktivních látek Cellular Life čili „buněčný život“, získaný z granátového jablka. Použití: Nanášejte ráno a večer jemnými krouživými pohyby na obličej a krk pro odstranění make-upu a nečistot. Smyjte pomocí revitalizujícího lotionu. Nepoužívejte na odlíčení očí.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.