Denní pravidelná péče o pleť má svá jasná pravidla

Jasné je, že odbýt se chce někdy každý. Z nedostatku času i jiných důvodů. Na druhou stranu mějte na paměti, že pravidelnou péčí o pleť oddalujete vznik vrásek. Takže se o sebe starejte: Pravidelně a v nejvyšší kvalitě. Co takhle přizvat k péči o dokonalou pleť jedinečné produkty JONZAC® ?

Pojďme se na péči o pleť podívat ze všech úhlů pohledu. Pokožka je bezesporu nejcitlivějším orgánem lidského těla a nikdy nic nezkazíte tím, když pro péči o ni budete využívat řady pro citlivou pokožku. Kromě komplikovanějších dermatologických problémů je právě hýčkání kosmetikou pro jemnou pleť jedním z bonusů, který můžete své kráse poskytnout. A co do denní rutiny patří, co nikoliv? Především zapomeňte na spěch. Stres péči o sebe sama a relaxaci s tím spojené nesvědčí, je dobré vyhradit si chvilku a věnovat se vědomě jen sama sobě. Své snaze o dokonalý vzhled, který začíná právě u zdravé a nevystresované pokožky. Každodenní několikaminutový rituál by tak měl být vaším pravidlem. A proč kosmetika JONZAC®? Díky obsahu termální isotonické vody jsou právě produkty značky JONZAC® ideálním partnerem pro každodenní používání. Chrání, vyživují, rozjasňují, hojí.

Ranní rutina v kostce: Nikdy nevynechávejte očištění pokožky micelární vodou, následně aplikujte čistící pěnu, nezapomeňte na nanesení očního séra, následně aplikujte denní krém a jako finální tečku pak například BB krém, taktéž od značky JONZAC® . Za pár dní uvidíte výsledek!

Naše tipy pro skvělou pleť:

JONZAC®  Micelární voda s účinkem proti stárnutí pleti

Micelární voda JONZAC® odličuje a čistí, zpevňuje pleť díky obsahu kyseliny hyaluronové, po její aplikaci je skvělé nastříkat termální vodu pro efektní účinek.

JONZAC®  Sérum proti vráskám a na zpevnění pleti

Sérum JONZAC® potlačuje zánětlivé procesy způsobující stárnutí pleti, zpomaluje stárnutí buněk, je vhodný pod krém, a také pro všechny typy pleti.

JONZAC®  Lehký krém proti vráskám a na zpevnění pleti

Krém proti vráskám JONZAC® zpomaluje stárnutí pokožky, je vhodný jako základ pod makeup, zbavuje pokožku poškození, vyživuje celý den a nezanechává mastný film. Koriguje známky stárnutí vypíná a zpevňuje.

Vyberte si vlastní pomocníky pro svou denní rutinu.

O značce:

Všechny BIO produkty JONZAC® jsou buď s jemnou přírodní parfemací nebo úplně bez parfemace a pleť jakéhokoliv typu je skvěle snáší. Obaly všech produktů této značky jsou ekologické, vyráběné tak, aby omezovaly dopad na životní prostředí.

Tváří značky pro český i slovenský trh je herečka Michaela Badinková, v zahraničí pak celebrity světového formátu. Také všechny ženy, kterým není lhostejný vývoj klimatu, životního prostředí a v neposlední řadě stav vlastní pokožky. Přidáte se k nim?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.