Udělejte si radost dárkem i po vánocích a za bezkonkurenční ceny

Nenašli jste pod stromečkem vše, co jste měli na „wishlistu“? Udělejte si radost a splňte si přání, na které byl krátký i Ježíšek. Máme pro vás 3 tipy na novoroční várku dárků za bezkonkurenční ceny,  díky kterým se budete (nejen) v roce 2022 cítit sebejistě a vždy upraveně.

Bez roztřepených konečků

Dejte sbohem roztřepeným konečkům a mdlým vlasům po žehlení. Žehlička na vlasy BaByliss ST397E má topné desky z turmalínové keramiky, které se nahřejí již za 15 sekund. Inovativní technologie ionizace zaručí hladký výsledek bez krepatění a vysušení. Podle typu vlasů stačí zvolit jeden ze 6 teplotních stupňů v módech „Protect“ (140-180 °C) nebo „Intense“ (200 – 235 °C).  

Hladké a zdravé 

Pro všechny dámy, které preferují rychlý a šetrný styling s maximálním efektem, je tu rotační horkovzdušná kulma BaByliss AS200E.  Vlasy jednoduše podtočí a díky speciálnímu nástavci i narovná. A to vše bez šermování s kartáčem a fénem před zrcadlem. Stačí si vybrat jeden ze 2 kulatých nástavců (20mm nebo 50mm) s keramickým povrchem a rotační funkcí. Péči o zdraví vlasů nechte na ionizátoru, díky kterému budou vlasy i při pravidelném používaní hladké a lesklé. Tepelnou intenzitu vysoušení regulují 2 teplotní stupně, k dispozici  je i funkce studeného vzduchu. 

Dokonale multifunkční

Svátek svatého Valentýna se blíží, tak co pořídit dárek pro partnera už teď? Multifunkční bezdrátový zastřihovač BaByliss MT727E upraví nejen vlasy, vousy, strniště, ale i obočí a chloupky v nose, na uších a kdekoliv na těle. Je vybaven noži z uhlíkové oceli a díky výkonné baterii vydrží v provozu až 60 minut. Bohaté příslušenství v podobě 3 výměnných hlavic, 4 nástavců na vousy, 2 nástavců na tělo a speciálním na strniště zaručí rychlou úpravu kdykoliv bude potřeba. Zastřihovač je dodáván v cestovním balení.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.