Denní rutina pro dokonalý dekolt

Staráte se pečlivě o pokožku na obličeji a občas zapomenete na to, že ne tvář, ale dekolt vždy prozradí váš skutečný věk, nebo vám dokonce několik let přidá? Chraňte jej vhodně sestavenou denní rutinou. Omládnete.

Během zimních měsíců se pokožka dekoltu ukrývá pod roláky, na druhou stranu jsou právě dekolty tím, co oslňuje na plese. Není proto nikdy na místě zanedbávat tuto partii, ochabuje totiž nejrychleji, objevují se na ní pigmentové skvrny a hluboké rýhy. V mládí stačí běžné obličejové krémy a séra aplikovat i na tato místa a nezapomínat na ně, později je třeba pořídit si přípravky právě pro tuto oblast. Ale kosmetika není to jediné, co vám může s mladším vzhledem pomoci. Vyzkoušejte také cvičení pro posílení prsních svalů, jogínské terapie dýcháním, která způsobuje tolik potřebné prokrvení pokožky.

Kromě toho je dobré nosit dobře padnoucí prádlo, také vám pomůže správné držení hlavy a celého těla. Ideální je tedy, pro omlazení dekoltu kombinace výživových doplňků, chytře zvoleného kosmetického přípravku a pohybu. Proč ale právě tato část pokožky stárne rychleji, než jiné? V těchto partiích, které jsou hodně namáhány, pokožka ztrácí rychle pevnost, pokožka zde je velice křehká a je potřeba podporovat růst kolagenových buněk v této oblasti. Navíc nemá žádné mazové žlázy, takže si právě v této partii tělo samo pomoci neumí a potřebuje péči. Ideální je také jednou za měsíc prováděný peeling této oblasti, následně podpořený aplikací oblíbeného přípravku pro omlazení dekoltu.

Tipy pro vaší denní rutinu: Stimulační účinek můžou mít potravinové doplňky, jako třeba mořský kolagen Curapil, který se podle výsledků testů pyšní nejlepší vstřebatelností mezi produkty této řady, podporuje pevnost pokožky, zvyšuje tvorbu přirozeného kolagenu v těle, stejně tak je skvělým pomocníkem Sérum na krk a dekolt Orlane, které stimuluje proteiny dlouhověkosti v problematických partiích, snižuje hladinu progerinu a stimuluje produkci kolagenu, elastinu, regeneruje buňky.

Dermokosmetika Jonzac nabízí reparativní lehce roztíratelné mléko, díky kterému bude vaše pokožka neustále vláčná, vyživená a skvěle vypadající. Skvěle fungují výtažky z avokádového oleje, sáhnout můžete také pro denní krém Neostrata Skin Active Triple Firming Neck Cream, který také zabraňuje vzniku pigmentových skvrn, případně Avon Planet Spa sérum pro pozdvihnutí partií oblasti dekoltu a krku.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.