SENCOR multifunkční zastřihovač: Upravený od hlavy až k patě

Obliba multifunkčních přístrojů stále roste. Jeden produkt, který zastane několik jiných je prostě vyhledávaný nejen z důvodu šetření místa v domácnostech. Nový multifunkční zastřihovač SENCOR SHP 0450BK se třemi výměnnými nástavci s břity s titanovou úpravou lze používat doma i na cestách a upravit jím vlasy i vousy.

Multifunkční zastřihovač SENCOR SHP 0450BK je vybaven technologií Direct Drive, která umožňuje přímé napájení ze síťové zásuvky při nabíjené. Lze jej tedy napájet buď z baterie, nebo ze sítě při nabíjení, protože není třeba čekat, až se nabije baterie. Na plně dobitý akumulátor vydrží až 45 minut provozu a plně nabitý je opět už za 2 hodiny.

Díky velmi tichému profesionálnímu vysokorychlostnímu motoru zaručuje přesné a komfortní zastřihování i hustých vlasů, chlupů a vousů. Díky břitům z nerezové oceli s vrstvou titanu a 3 nástavcům 1/3/5 mm vytvoří jakýkoliv účes a střih. Kvalitní použití podporuje i ergonomická rukojeť.

Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako byly Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéři jsou špičkovými odborníky, kteří přinášejí do našich domovů moderní výrobky, jež nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.