DERMACOL: Kompletní makeup za 10 minut

Vstáváte ráno o mnoho dříve jen proto, abyste se stihly nalíčit? Anebo jste od této myšlenky raději upustily? Faktem je, že na líčení, se kterým se budete cítit krásná po celý den, vám stačí několik minut a trocha kvalitních líčidel. Vybrali jsme pro vás ta, která patří mezi bestsellery značky Dermacol. 

Make-up na pevných „základech“

Nejen odstín, ale i typ make-upu rozhodují o výsledku. Dlouhotrvající make-up 24H Control od Dermacol vydrží perfektní po celý den. Navíc obsahuje koenzym Q10, a tím zvyšuje elasticitu a pevnost pleti. Ještě před jeho nanesením ale nezapomeňte na kvalitní podkladovou bázi. Pro zralejší pleť je skvělou volbou omlazující báze Gold od Dermacol, která prodlouží výdrž líčení. Složení se zlatými třpytkami a mořskými řasami má omlazující a antioxidační účinky a pleti dodá pružnost a jas. 

Multifunkční korektor

Vyhýbáte se konturování, protože ho považujete za výsadu profesionálních vizážistů?  Zapomeňte na náročné postupy a množství produktů. Použijte tekutý korektor s houbičkovým aplikátorem Xtreme Cover, který má vysokou krycí schopnost, takže dokáže zakrýt všechny nedokonalosti. Pořiďte si ho hned ve dvou odstínech – světlejším pro korigování nedokonalostí a tmavším, jenž použijete i pro zvýraznění kontur tváře. Stačí pár tahů, které dobře zapracujte do pleti, a na závěr celou tvář a krk přepudrujte transparentním pudrem. 

Nechte to na řasence

Pro líčení očí většinou stačí zvýraznit záhyb oka pomocí bronzru anebo černá linka vedená podél řas. Pár tahy tak docílíte efektu, který oku dodá jiskru. V „nejhorším případě“ si vystačíte jen s dokonale nalíčenými řasami. Husté štětinky řasenky Mega Lashes Volume & Care od Dermacol vaše řasy dokonale vykreslí, prodlouží a oddělí několika tahy.

Rtěnka dělá den

Pokud byste si z celého líčení měly vybrat jen jeden jediný krok, zaměřte se na rty. Barevná rtěnka rozzáří celou tvář a její aplikaci zvládnete klidně i ve výtahu či s příručním zrcadlem. Jestliže chcete, aby vydržela po celý den, zvolte dlouhotrvající rtěnku Matte Mania od Dermacol. Její lehká, vysoce pigmentovaná textura chrání rty před vnějšími vlivy a vysušením. Vybrat si můžete z dvaceti nude i barevných odstínů.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.