Dermacol Collagen make-up: Pro ženy, které chtějí víc

Hledáte make-up, který dokáže víc než „jen“ překrýt nedokonalosti a vyrovnat barevný tón pleti? Pokud kromě vizuální dokonalosti očekáváte také omlazující péči, nový make-up Collagen od značky Dermacol bude vaším spolehlivým spojencem pro každý den. 

Zkrášlující omlazení

Bohaté složení make-upu Collagen obsahuje sofistikovanou kombinaci účinných látek známých svými omlazujícími a zpevňujícími účinky. Hlavní složkou je kolagen z ryb, který vytvoří na pleti film a přilne ke keratinové vrstvě pokožky. Díky schopnosti zadržovat vodu a vysokému obsahu aminokyselin ji tak účinně hydratuje, vyhlazuje vrásky, zvyšuje elasticitu a pevnost pleti. Silné omlazující účinky má také další účinná látka – extrakt z mořské řasy kalpariane, který zpevňuje, zlepšuje elasticitu pokožky, zabezpečuje výživu pleti a ochranu před volnými radikály. Vitamín E působí jako silný antioxidant, a tím zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

Kryje a chrání

Příjemný a velmi lehký Collagen make-up má středně krycí schopnost, jemně zmatňuje pleť a zakrývá případné nedostatky. Díky praktické pumpičce se jednoduše nanáší a na pleti zanechává sametový pocit. Lehká, ale dotyku a otěru odolná textura neucpává póry a zaručuje perfektní a zářivý vzhled i po 16 hodinách od aplikace. SPF 10 pleť chrání před slunečním zářením.

Tip Dermacol:

Omlazující účinek Collagen make-upu podpoří pleťová péče z řady Collagen plus od Dermacol. Obsahuje denní a noční krém, krém na oči a rty, intenzivní sérum a dvě pleťové masky. Před líčením doporučujeme ošetřit vyčištěnou pleť intenzivním omlazujícím sérem s vysokým obsahem kolagenu a kyselinou hyaluronovou pro intenzivní hydrataci, zpevnění a lifting pleti. Následně naneste denní krém, který redukuje hloubku vrásek a zpevňuje kontury tváře.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.