Studio Danah: Kompletní vzpruha pro vaše tělo

Cítit se skvěle, zatočit s únavou a dopřát tělu potřebné vitamíny –  tři pravidla pro šťastnější život. Ať jste se vydali na cestu za vysněnou postavou, chcete zvýšit vaši výkonnost nebo hledáte inspiraci na vánoční dárky, máme pro vás skvělé tipy od Dany Hodanové ze studia Danah.

Rozlučte se s únavou a stresem a žijte naplno! I když se to zdá v této době jako nereálné přání, Forever Focus vás přesvědčí, že to jde. Unikátní a vyvážená směs bylin a vitamínů obsažených v každé tabletě, zbystří vaši mysl, zatočí s každodenní únavou a pomůže s lehkostí zvládnout nástrahy a úkoly každého dne.  Forever Focus obsahuje Cognizin, což je mozku přirozená živina, která nám pomáhá v udržení pozornosti a podporuje kognitivní funkce. Právě při jejím nedostatku, můžeme cítit únavu a nesoustředěnost a proto je důležité její hladinu zvyšovat. I další obsažené účinné látky využívají síly přírody: „Jako ochranný štít proti stresu zde pomáhá také extrakt z Bakopy drobnolisté – známé z ajurvédské medicíny. Nechybí samozřejmě ani účinné spektrum vitamínů B6 a B12 či Vranec pilovitý, které snižují únavu a pomáhají se soustředěním,“ doplňuje Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studiu Danah.

Forever Focus je skvělým doplňkem pro všechny, kdo chtějí žít na maximum – studentům pomůže s učením, sportovce nabudí k vyšším výkonům a starší lidé pocítí duševní pohodu i zlepšení paměti.

Vláknina je jedna z důležitých složek obsažených v jídle. Její blahodárné účinky pomáhají našemu tělu se správným zažíváním a hlavně při redukci váhy spoléháme na její sílu. Věděli jste ale, že většinou přijímáme až o polovinu menší dávku, než bychom měli? „Doporučená denní dávka vlákniny se pohybuje kolem 30 g, ale získat ji pouze z našeho jídelníčku je velice obtížné. Patentovaná směs Forever Fiber obsahuje směs čtyř typů vlákniny a nabízí tak pohodlný způsob, jak dodat extra porci této důležité složky do stravy. Stačí smíchat jeden sáček denně s vaším oblíbeným nápojem nebo ho použít při vaření,“ doporučuje Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studiu Danah. Každý sáček obsahuje 5g rychle rozpustné vlákniny. Stačí tak málo, abyste se cítili lépe!

Udržte si zdravý životní styl i touhu po dokonalé postavě. S unikátní směsí Forever Lite Ultra, která obsahuje 18 důležitých aminokyselin (a to včetně esenciálních, neesenciálních a větvených), dodáte svému tělu 100% doporučené dávky vitamínů a minerálů. „Směs Forever Lite Ultra je ideálním doplňkem při nízkosacharidovém jídelníčku. Dvě dávky denně smíchané s odstředěným mlékem, dodají tělu potřebné látky, podpoří vaši snahu udržení si hmotnosti a díky dvěma lahodným příchutím vanilky a čokolády, si i pochutnáte,“ doplňuje Dana Hodanová, osobní terapeut ze studia Danah.

Více na https://studiodanah.flp.com/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.