Termální voda ve spreji JONZAC přináší úlevu pro namáhanou pokožku

Termální vody ve spreji jsou skvělým pomocníkem pro vaši pleť. Používají se pro každodenní péči o ni, ale také skvěle fixují makeup a pomáhají přecitlivělé pleti dostat se do kondice. Objevte termální vodu ve spreji JONZAC® právě teď a neuvěříte, že jste bez ní mohla žít.

Trápí vás zarudnutí pokožky, svědí vás vaše citlivá plet při střídání prostor? Ne krém, ale termální voda je tím, co vám od nepříjemných příznaků diskomfortu uleví.

Isotonická termální voda JONZAC® se používá nejen na tvář, skvěle funguje také na citlivou dětskou pokožku jako pomocník pro boj s opruzeninami, je vhodná pro kojence, děti i dospělé. Isotonická termální voda má protizánětlivý, zklidňující, regenerační a hydratační účinek. Nejde o žádnou novinku, účinky termálních vod používali již v antickém Řecku, moderní medicína dává účinku termální vody taktéž za pravdu. Kromě dalších účinků pleť také rozjasňuje. Vyzkoušejte:

JONZAC® termální isotonická voda ve spreji 

Isotonická voda ve spreji JONZAC® pleti dodá okamžitě důležité minerální látky, pomáhá zklidnit citlivou pleť a není testována na zvířatech. Tváří značky jsou ženy, kterým není lhostejný stav naší planety, ani vlastní pokožky. Přidáte se k nim a dáte pleti přesně to, co potřebuje pro dokonalou krásu.

Všechny BIO produkty JONZAC® jsou buď s jemnou přírodní parfemací nebo úplně bez parfemace a pleť jakéhokoliv typu je skvěle snáší. Obaly všech produktů této značky jsou ekologické, vyráběné tak, aby omezovaly dopad na životní prostředí.

Tváří značky pro český i slovenský trh je herečka Michaela Badinková, v zahraničí pak celebrity světového formátu. Také všechny ženy, kterým není lhostejný vývoj klimatu, životního prostředí a v neposlední řadě stav vlastní pokožky. Přidáte se k nim? 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.