Dny Orlane: Jedinečná nabídka prestižní francouzské značky

Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a v boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. Podstatou této kosmetiky je zásobit pleť energií potřebnou k zajištění jejích přirozených funkcí. Unikátní rostlinné komplexy v každé řadě dodávají buňkám pleti všechno, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti.

S důrazem na tradici a historii francouzské luxusní kosmetiky je například řada B21 tím, co by na vašem toaletním stolku a při vašich kosmetických rituálech chybět nemělo. Celá je navržena tak, aby vyhovovala požadavkům všech a v každé zemi, aby i klienti se specifickými potřebami pleti našli právě v produktech Orlane toho nejlepšího společníka pro péči o pleť. Díky jedinečnému složení všech produktů celé řady dochází k obnovení a optimalizaci veškerého potenciálu pleti, který se oslabuje časem nebo špatným životním stylem.

Díky poskytnutí klíčových aktivních látek dochází k opětovnému spuštění vlastního opravného mechanismu pleti. Výsledkem je pleť bez vrásek, omlazená, vyživená a zářivá. Díky působení všech složek jsou v pokožce aktivovány funkce jako v mládí. Dochází k ochraně telomerů, stimuluje se tvorba sirtuinů a redukuje množství progerinu v pleti. Dochází k navýšení kolagenu a celkovému přepsání struktury epidermis. Díky produktům Orlane dochází k převýchově pleti a tím se obnovuje její mladistvost.

Poslední vědecké objevy ukazují, že známky stárnutí pleti jsou spojeny se životním stylem. Rozlišujeme tedy jak genetické, tak environmentální stárnutí. Orlane bere v úvahu důležitost buněčného prostředí pro optimalizaci aminokyselinové aktivity.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.