Stylové dioptrické brýle značky Icona navrhli samotní optici z OptikDoDomu.cz

Jednoduchou a cenově dostupnou variantou, jak si pořídit brýle na blízko vyrobené na zakázku přímo pro vaše oči, je využít služeb zavedené oční optiky OptikDoDomu. V období 1.9.2022 – 21.10.2022 mají akci „brýlová skla na čtení zdarma“. Kód akce: CTENIZDARMA

Cervera pink

Nová kolekce dioptrických obrub Icona je neodolatelná. Obruby Cervera pink je toho důkazem. Růžové obruby se světle šedým stínováním je kombinace, kterou nikde jinde nenajdete. Stranice s flexi pantem jsou zdobené jemnou linkou a mramorovým vzorem. Flexi pant zaručí, že brýle dokonale padnou na obličej a nikde netlačí ani po celém dni nošení. Tyto brýlové obruby jsou vhodné na dálku i blízko.

Elf red

Luxusní dámské dioptrické brýle značky Icona v kouzelném červeném odstínu podtrhnou ženské rysy nositelky. Brýle na první pohled zaujmou transparentním odstínem červené barvy ve spodní části obruby. V horní části obruby přechází červená do plného odstínu s jemným linkováním. Velkým benefitem je flexi pant na stranicích, které jsou v módním červeno-černém odstínu. Stranice jsou ozdobeny nenápadným stříbrným logem.

Brýle jsou vyrobeny z lehkého a odolného plastu, který je antialergenní. Svým tvarem budou brýle slušet spíše nositelce, která se pyšní hranatějším tvarem obličeje.

Amazonka blue

Kaleidoskop barev, tím by se dal definovat model brýlí značky Icona Amazonka blue. Brýle ve stylu „lenonky“ jsou opatřeny nepřeberným množstvím barev v zajímavém žíhání. Větší kulatá očnice je slušivá hlavně pro hranatější a oválné obličeje.

Stranice jsou opatřeny flexi pantem, který každému nositeli zaručí pohodlnost a odstraní nepříjemné otlaky při celodenním nošení. Brýle jsou vyrobeny z technologicky moderního plastu – acetátu, který zaručuje dlouhodobou životnost. 

Polo red

Model Polo red je velmi oblíbený pro své retro provedení a dokonalé sladění barev. Velmi elegantním doplňkem je  zdobení na koncovkách stranic. Najdete zde malou stříbrnou hvězdu, která celý model brýlí činí dokonalejším. Barvy na brýlích k sobě skvěle pasují. Kombinace červené a bílé je zkrátka dokonalá. K tomu perfektně ladí materiál, z něhož jsou brýle vyrobeny – ručně leštěný acetát. Dodá brýlím lesk a šarm.

Cena je brýlí 1999 Kč, koupíte na: OptikDoDomu.cz

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.