Ekologické čistící prostředky Frosch pomohou s jarní detoxikací vašeho domova

Využijte letošní jarní úklid k důkladné očistě svého domova a provoňte ho svěží vůní přírodních čisticích prostředků. Začněte výběrem těch čističů, se kterými si domů nepřinesete nevítané škodlivé chemikálie. Pro účinný detox vaší domácnosti můžete bez obav sáhnout po úklidových produktech značky Frosch, které si zakládají na přírodním složení a šetrnosti ke svým uživatelům i přírodě. Produkty Frosch, se zelenou žabičkou na obale, jsou postaveny na přírodní bázi. Soda, ocet citron adalší důvěrně známé látky ve vyváženém složení jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc jsou bezpečné pro vás a váš domov.

S příchodem jara vnímáme všichni příliv nové energie a chceme ze svého organismu odplavit škodliviny nastřádané přes zimní měsíce. Abychom se zbavili pocitu únavy, těžkosti a stresu, zkoušíme různé postupy pro detoxikaci těla. Náš organismus ovšem nezatěžuje pouze to, co jíme či pijeme anebo nedostatek pohybu a čerstvého vzduchu. Velký vliv má také životní prostředí, ve kterém žijeme. Průmyslové znečištění vzduchu bohužel sami ovlivnit nemůžeme, ale máme možnost volby při výběru čisticích prostředků,“ uvádí Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Běžné produkty mohou obsahovat nespočet chemických složek s nepříznivými vedlejšími účinky pro náš organismus. Ačkoli se při úklidu chráníme rukavicemi, musíme si uvědomit, že chemikálie zůstávají na nábytku, podlahách i na nádobí a dostávají se také do ovzduší kolem nás. V domnění, že máme čistou domácnost, vystavujeme svou pokožku různým alergenům, karcinogenním a jinak dráždivým látkám, které současně vdechujeme,“ dodává Nikola Marklová.

 Aloe vera, levandulový olej, malinový ocet

Značka Frosch nevyužívá ve svých recepturách pouze sodu, ocet a citron. Již 34 let vyvíjí ty nejúčinnější formule s vybranými ingrediencemi. V čisticích a pečujících prostředcích tak naleznete například aloe vera a mandlový olej, které jsou známé svými pečujícími a hojivými účinky pro pokožku. Základem levandulové řady je levandulový olej, který má vedle nádherné vůně, prokazatelné hygienické účinky. Čističe z malinové řady úspěšně bojují s vodními kamenem za pomoci malinového octu. Mezi další účinné látky patří například výtažky z heřmánku, jalovce a v případě čisticích krémů i jemně mletý mramor. Cenově dostupné prostředky se zelenou žabičkou zbaví váš domov špíny, mastnoty i plísně a současně ho krásně provoní.

Vhodné i pro domácí čističky vod

Složení čističů je výhradně z přírodních surovin, a díky tomu je snadno biologicky odbouratelné. Nezanechává tak po sobě ekologickou stopu v přírodě a  je vhodné pro použití v domácích čističkách.  Dalším plusem pro přírodu je recyklovaný a opětovně recyklovatelný obal.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.