Vstupte do světa přírodní kosmetiky Zuii Organic se sadou pro zvýraznění přirozené krásy vašich očí

Žít v symbióze s přírodou. Neškodit své pleti nevyzpytatelnými chemickými či syntetickými látkami. Vyhýbat se produktům testovaným na zvířatech… Ať už jsou důvody, proč jste se rozhodli pro přírodní kosmetiku namísto té konvenční jakékoliv, začít můžete u očí – příslovečných „oken do duše“. Vítaným pomocníkem vám bude startovací balíček bio dekorativní kosmetiky Zuii Organic: tužka na oči, tužka na obočí a řasenka. Trio plné přírodních ingrediencí zvýrazní přirozenou krásu očí a intenzitu pohledu. Jedinečná kombinace botanických výtažků v bio kvalitě vyživí řasy, obočí i citlivou pokožku kolem očí, ochrání ji a podpoří její zdravý vzhled.

Zuii Bio tužka na oči

Jedinečné složení tužky na oči Zuii Organic zaručuje snadnou aplikaci bez námahy a dlouhotrvající intenzivní barvu. Díky vybraným přírodním minerálům a oxidu železa dosáhne líčení úžasné barevné hloubky – tužka se hodí nejen pro vytvoření klasické oční linky, ale také pro stínování. Díky obsahu certifikovaných bio složek je vhodná i pro nejcitlivější oči, včetně uživatelek kontaktních čoček. Včelí vosk a bambucké máslo zklidňují a vyživují oční víčka.

V prodeji na www.biorganica.cz za 345 Kč.

Zuii Bio tužka na obočí

Dodejte tváři tvar a hloubku pomocí měkké tužky, která má příjemnou nemastnou konzistenci a vydrží opravdu dlouho. Jedinečné složení (obsahuje karnaubský vosk, bambucké máslo, jojobový olej, ricinový olej ad.) kombinuje směs esenciálních olejů a cenných extraktů, takže obočí zůstane vyživené a ochráněné. Díky unikátnímu zkosení tuhy je použití opravdu jednoduché – stačí tužku nanést krátkými tahy ve směru růstu obočí.

V prodeji na www.biorganica.cz za 495 Kč.

Zuii Bio řasenka VOLUME

Nová receptura výrazně zvětšuje objem a hustotu řas – ke klíčovým ingrediencím patří olej z květů růží známý pro své hydratační účinky, výtažek z kopřivy, z květů přesličky i zimolezu a včelí vosk, který bývá ceněn pro svou schopnost stimulovat růst řas. Unikátní složení poskytuje dlouhotrvající intenzivní barvu bez rozmazání.

V prodeji na www.biorganica.cz za 645 Kč.

Sada pro zvýraznění přirozené krásy očí Zuii Eye Essentials pack v odstínech Coco a Taupe je nyní na www.biorganica.cz dostupná ve zvýhodněné sadě za 1 095 Kč.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.