Inspirujte se letní Francií, s unikátními sety Orlane Paris si vytvoříte léto kdekoliv

Dárkové sety nabízejí jedinečnou příležitost vyzkoušet luxusní kosmetické přípravky Orlane Paris v dokonalé symbióze. Navíc za skvělou cenu.

Pravidelně hledáte dárek pro maminku, nejlepší kamarádku, kolegyni z práce? Už nemusíte. Luxusní sety Orlane Paris jsou přesně tím, co potřebujete pro radost obdarované i spokojenost vlastní. Vybrat si můžete hned ze tří variant. Dárkový set obsahuje vždy toaletní vodu v objemu 100 ml, plus sprchový gel v balení o objemu 75 ml. V provedení vlčí mák, pivoňka nebo klasická růže. Letní smyslné vůně tak jsou podtrženy dvojitou aplikací v podobě toaletní vody i sprchového gelu. Udělejte radost těm, na kterých vám opravdu záleží. Produkty se perfektně doplňují, a právě dárkové sady vytvořené z nejlepších z nich jsou tím dárkem, který ocení každá žena.

Použití: Vůni nanášejte dle potřeby na pulzující části těla, to jsou například krk, vnitřní strany zápěstí nebo loktů. Sprchový gel krouživými pohyby jemně vmasírujte do pokožky, pak opláchněte.

Autour de la Pivoine se řadí mezi vůně Les bouquets d’Orlane. Tato omamná, smyslně zářivá vůně našla svoji inspiraci v pivoňce. Na pokožce nechá nejprve rozehrát jiskrné ovocné tóny černého rybízu a citrusů. Poté se postupně rozvine bohatý květinový buket. V jejím základu se snoubí neodolatelné pižmové a smyslné dřevité akordy.

Autour du Coquelicot se řadí mezi vůně Les bouquets d’Orlane. Tato sametová květinová vůně našla svoji inspiraci v máku. Její celkovou kompozici otevírají citrusové a ovocné tóny. Květinovému srdci vůně dominuje mák a růže, pozvolna ji rozvíjí tuberóza a vonokvětka s koriandrem. Spodní tóny rozehrává pižmo.

Autour d´Orlane našla svou romantickou inspiraci v růži. Kompozici otevírá jiskrná mandarinka, frézie a rebarbora. Květinovému srdci vůně dominuje turecká růže, leknín, šeřík a liči. Spodní tóny rozehřívá santalové dřevo, pačuli a pižmo.

Cena dárkového setu je 1830 Kč.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.