Zahrada na niti představuje kolekci šperků pro všechny milovníky rostlin

Pro ty, kterým je pěstování květin doma málo a chtějí mít kousek přírody stále u sebe, připravila Zahrada na niti speciální kolekci šperků s motivy rostlin. Na e-shopu i v ateliéru je možné zakoupit prsteny, řetízky i brože, které jsou určené všem, kdo se nebojí svou lásku k přírodě ukázat světu.

Šperky se skleněnými mikrosvěty

Je skvělé mít místo plné květin, kam se můžeme vracet. Náhrdelník mini kaktus umožňuje dokonce mít kaktus uzavřený ve svém malém světě stále s sebou. A protože je to rostlina jako každá jiná, bude svému nositeli vděčný, pokud s ním bude chodit na slunce. Jednou za měsíc je dále zapotřebí takový přívěsek postavit do nádoby s vodou; kaktus se totiž pomocí otvorů ve dně dokáže napít. A protože každý kaktus má jiný rozměr, může se stát, že zhruba po roce bude rostlina pro svůj skleněný obal příliš velká. Naštěstí lze kaktus vždy přesadit do květináče a na krk si pověsit jiný.

Pro ty, kdo nejsou fanoušky kaktusů, má Zahrada na niti připravené i další šperky. Například prsten Mikrosvět obsahuje ve skleněném obalu malou rostlinnou říši z umělých miniatur. Zároveň se nositelky nemusí bát, že by se jejich prsten nedopatřením rozbil. Obaly, které autorka k výrobě používá, jsou z tvrzeného skla, které odolá i běžným nárazům.

Decentní doplňky trochu jinak

Náušnice ve tvaru monstery či Květinové náhrdelníky potěší všechny, kdo chtějí prozářit své letní outfity. Květinový náhrdelník je vyroben z křišťálově průhledné pryskyřice, do které se zalévají nejrůznější druhy živých rostlin – od sedmikrásek až po chrpu. Květiny vypadají stále jako živé, ale nikdy nezvadnou a nevyžadují žádnou péči. Další předností květinových náhrdelníků je pohodlné nošení, protože jsou opravdu lehounké.

Všechny šperky ze Zahrady na niti pořídíte v dárkovém balení na e-shopu zahradananiti.cz nebo v ateliéru ve Školské 7 na Praze 1, kde vám rádi poradí s výběrem doplňků i rostlin.

Neobyčejné květinářství zahradní architektky Lenky Hrubé s nejen levitujícími rostlinami Zahrada na niti vzniklo v roce 2011 jako česká odpověď na japonské kokedamy. Postupně se rozšířilo o závěsná aerária a jejich stojací varianty, terária. V roce 2012 Lenka Hrubá otevřela ve Školské ulici v Praze kamennou pobočku, showroom a ateliér Zahrady na niti v jednom a stala se tak jednou z prvních českých průkopnic vlny pokojovek a urban jungle. Na krátkodobé trendy se však v Zahradě na niti nehledí. Zato se klade důraz na odpovědnost, udržitelnost a odvahu dělat si věci po svém. www.zahradananiti.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.