Vytvořte si dobrý zvyk, dejte tělu dávku antioxidantů každý den

Způsobů, jak podpořit naši obranyschopnost je spousta, ale jak na boj s volnými radikály, které naše tělo velmi zásadně ohrožují? Vytvořte dostatečnou zásobu antioxidantů! Ať už jste spíš na čaj nebo v létě dáváte přednost osvěžujícím drinkům, antioxidační produkty společnosti Forever z USA vás rozhodně nadchnou. A jsou také skvělým parťákem pro kojící maminky. 

Čaj o páté

Dopřejte svému tělu i mysli pohodovou chvilku a detoxikaci v jednom u šálku vynikajícího exotického čaje Aloe Blossom Herbal Tea. Speciální směs ovoce, bylin a koření vás v létě správně zavodní (popř. odvodní) a v zimě zahřeje. Dominuje tu skořice se svou schopností spalovat tuky i osvěžit, a další ingredience z celého světa (potkala se tu Čína, Jamajka, Egypt nebo Indie) jako je hřebíček, nové koření nebo zázvor. Každá složka plní svůj účel a pomůže vám uvolnit se a zbavit se konečně stresu. A nebezpečných volných radikálů. Nenajdete v něm žádný kofein, jen minimum kalorií, a jeho skvělou chuť si užijete jak v teplém provedení, tak jako ledový čaj v parném letním odpoledni. Jeden sáček vystačí na parádní 2 litry.

Čaj i další produkty Forever s aloe vera, navíc pročišťují ledviny a správně nastavují trávicí systém. Proto je Aloe Blossom Herbal Tea skvělým doplňkem pro kojící maminky! Pomáhá totiž velmi dobře s kolikou u miminek. 

Super šťáva z nejlepších ingrediencí

Pokud čaj není váš šálek kávy, máme pro vás vážně něco extra. Nízkokalorická šťáva Forever Pomesteen Power s největší koncentrací antioxidantů na světě. Ve Foreveru použili jen ty nejvybranější složky – šťávy a extrakty z granátových jablek, hrušek, Garcinia mangostana, malin, ostružin, borůvek a hroznových jadérek. Navíc to celé je obohaceno antioxidačním vitamínem C. Všechno, co ve Forever Pomesteen Power najdete, dosahuje nejvyšší hodnoty antioxidace tzv. ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) a je bohaté na užitečné výživné složky xantony.

A navíc šťáva z granátového jablka, hlavní složka sirupu, má více polyfenolových antioxidantů než červené víno, zelený čaj nebo jakákoliv jiná ovocná šťáva. V tomto osvěžujícím drinku najdete vše, co bude vaše tělo milovat, včetně vitaminu A, C, E a železa.

Dana Hodanová ze studia Danah, expertka na produkty Forever, říká: „Doporučuji tělu pomoci i vnitřně. A to užíváním produktů přímo určeným jednotlivým problematickým okruhům. Pravidelným pitím čaje Herbal tea z květů aloe, se skořicí a dalších bylin, provedete tělo detoxikační kúrou. A navíc blahodárně působí na trávení a vyplaví nečistoty z těla. Teď v létě bych přidala ještě tablety A Beta Care, které prospívají játrům a kůži, a podpoří opálení.“ 

Udělejte to pro sebe!
Vaše tělo vám poděkuje, tak si věnujte chvilku a koukněte na https://studiodanah.flp.com
Najdete tam spoustu dalších zajímavých produktů a pokud se zaregistrujete, hned získáte 5% slevu na všechno.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.