Iveta Vítová Lutovská navrhla vlastní kolekci šperků. Zvolila symbol zdvojených srdcí

Moderátorka a modelka Iveta Vítová Lutovská odkládá „snubák“ a nosí šperky, které sama navrhla. Zvolila symbol zdvojených srdcí a věří v to dobré, co přijde MOM Collection. To je název nové kolekce šperků z bílého zlata s diamanty, jejíž inspirací je láska.

Dvojitý náhrdelník, náhrdelník s přívěskem, náramek, náušnice i něžný prstýnek navrhla Iveta Vítová Lutovská, moderátorka, modelka a maminka dvou dětí. Všech pět kusů je provedeno v bílém čtrnáctikarátovém zlatě s celkem šestnácti diamanty briliantového brusu. „Mám ráda minimalismus. A ve dvou spojených srdcích – velkého a malého s diamantem uvnitř – si každý najde lásku, jaká je mu právě nejbližší: mileneckou, manželskou i mateřskou, kterou v tom vidím já,“ uvádí Lutovská. Kolekci Iveta poprvé představila spolu se svojí dcerkou Anetkou na akci, kterou moderoval její dřívější kolega z Novy, sporťák Václav Tittelbach. Šperky vznikly ve spolupráci se společností TrustWorthy Investment, předním obchodníkem s drahými kovy, numismatikou a diamanty.


„Když jsem byla těhotná, nebyl na trhu žádný šperk, který by se mi jako nastávající mamince líbil,“
vysvětluje autorka důvod, proč zvolila právě motiv zdvojeného srdce. Své „srdíčkové“ šperky si Iveta zamilovala. Třeba náušnice můžou podle jejích slov nosit maminky, ale i dcery. Její devítiletá Anetka se už také rozhodla, jaké by chtěla. „Náušnice se jí líbily, už když jsem je kreslila na papír a teď se těší, že je dostane jako dárek. Také i moje mamka ode mě dostane prstýnek z bílého zlata: za to, že se o mě starala a že mi doteď velice pomáhá,“ prozrazuje autorka šperků. Ty si teď oblíbila natolik, že – jak s nadhledem říká – s radostí sundala „snubák“ a bude nosit symboliku čisté lásky. „Těším se na nový život s dětmi v našem novém „doma“ a na zcela nové Vánoce. Těším se na dům plný lidí – přijedou rodiče a brácha s rodinou. Věřím v to dobré, co přijde,“ dodává Česká Miss z roku 2009 a moderátorka zpravodajství TV Nova.

Při navrhování jsem myslela na mámu a dítě: ti dva jsou propojení a porodem to zdaleka nekončí,“ usmívá se Iveta Vítová Lutovská. „Právě tak ale může jít o pár manželský nebo milenecký. Anebo to jsou dvě děti – sourozenci, kamarádi. Láska dvou lidí má přece tolik podob… Šperkem s propojenými srdíčky lze vyjádřit i poděkování svojí partnerce nebo mamince. A kdo ještě lásku nemá, ten ji třeba dvojitým srdíčkem přivolá,“ věří Lutovská.

Šperky si lze prohlédnout a objednat na www.twicz.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.