Jaké trendy v oblečení nás čekají v letošním podzimu a v zimě

Značka La Stella nabízí pouze ručně pletené produkty z nejkvalitnějších přízí, především z ovčí vlny, alpaky, merino vlny, mohéru a hedvábí, letní šaty a topy z bavlny a lyocellu, postupně svoji nabídku rozšiřuje. 

Všechny kousky jsou navrženy přímo Kateřinou Petrovou, která odvádí a propaguje jen maximálně možnou přesnost a pečlivost, jednoduché vzory a střihy se zaměřením na detail. Např. bez výjimky pleteme vše bezešvé, jediné ramenní švy dokážeme sešít neviditelnou metodou, rukávy naplétá… tím se La Stella od samého počátku od mnohých dalších velmi liší. Produkty jsou pletené přesně na míru a dle zadání klienta, nejsou pletené podle návodů.

Řada Premium zahrnuje ty absolutně nejluxusnější materiály, např. nejjemnější mohér s hedvábím, který je ultralehký, přitom velmi hřejivý a nekouše. V řadě Premium je vše pleteno na menších jehlicích, na první pohled může být chybně považováno za strojové pletení. 

Doporučená údržba produktů z merino vlny a mohéru pro udržení jejich svěžesti stačí nechat vyvětrat na ramínku, pouze výjimečně prát. 

Podzim je vhodný pro nošení vlněných kardiganů a roláků, tyto jsou nošeny jako svrchní vrstva namísto např. kožené bundy. Mohou být pleteny jak velké, dlouhé, tzv. Over Size, do kterých se budete chtít zachumlat, tak v délce zkrácené a více na tělo. 

Zima není pro nošení velmi huňatých svetrů příliš vhodná, svetry se totiž nevejdou pod běžné kabáty, proto jsou na zimní období doporučovány spíše vesty, a hlavně doplňky z ovčí vlny a svetry a zimní sety z alpaky.

Doporučuje Kateřina Petrová, která plete pod značkou La Stella: https://www.instagram.com/la_stella_knitwear/

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.