Kompletní péče o všechny typy pleti má jméno JONZAC®. Novinka pro celou rodinu

Dermokosmetika získává stále větší popularitu mezi těmi, kdo o sebe pečují s láskou a odpovědně. Absolutní novinkou na českém lékárenském trhu pak je značka JONZAC® (čti Žonzak), vyráběná ve Francii. Kosmetika jejíž hlavní složkou je termální isotonická voda. Ta díky svému složení hydratuje, zklidňuje a působí přirozeně protizánětlivě a obsahují ji produkty všech řad. Ty jsou tak vhodné pro celou rodinu. Zakoupit je můžete v online síti lékáren Dr. Max, BENU, případně ve vybraných lékárnách. Další informace najdete na www.jonzac.cz.

Termální isotonická voda JONZAC® je čerpána ze svého původního prostředí v hloubce více než 1850 m. Její perfektní vlastnosti jsou výsledkem toho, že jde o vodu hypertermální, s vysokým obsahem minerálů a díky hloubce vrtu je čistá a bez bakterií. Právě díky tomu jsou produkty JONZAC® extrémně vhodné pro aplikaci na každý druh pokožky. Ta je následně svěží, sametově hebká a mladistvá.

Kosmetické řady JONZAC® , ze kterých si můžete vybrat tu pravou pro vás:

Bébé Bio Hypoallergénique: Přípravky s vysokou tolerancí. Pro pokožku nejen těch nejmenších.
Sublimactive: Produkty přirozeně bojující s vráskami, vyživující a eliminující příznaky stárnutí.
Rehydrate: Řada pro citlivou dehydrovanou pokožku s přírodní kyselinou hyaluronovou.
Reactive: Řada bez parfemace pro nejcitlivější pokožku se sklonem k začervenání.
Pure: Přípravky bojující s projevy akné, řada je vhodná pro všechny typy pleti v období hormonálních změn.
Nutritive: Přípravky pro velmi suchou atopickou pokožku s komplexem výživných látek. 

Postupně vás budeme s jednotlivými produkty i řadami seznamovat, v každém případě jsme hrdi na to, že právě značka JONZAC® držitelem nejvyšší certifikace Cosmos Organic COSMEBIO, je vhodná i pro vegany a vždy se na váš toaletní stolek dostane v ekologickém balení.

Tváří značky pro český trh je herečka Michaela Badinková, v zahraničí pak celebrity světového formátu. Také všechny ženy, kterým není lhostejný vývoj klimatu, životního prostředí a v neposlední řadě stav vlastní pokožky.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.