V bestselleru Bois Impérial od Essential Parfums se můžete umýt či vyprat prádlo

Nezávislý parfémový dům Essential Parfums reprezentuje devět niche vůní, které jsou vyrobeny ve špičkové kvalitě z ekologicky šetrných složek, přitom je pořídíte za dostupnou cenu. Jedna z nich, odvážná a dřevitá Bois Impérial z dílny francouzského parfuméra Quentina Bische se stala záhy po uvedení skutečným bestsellerem jak u nás, tak ve světě a a do poslední vonné složky dokazuje, že na co Quentin Bisch sáhne, je předurčeno k úspěchu.

Parfémovou vodu nyní doplňují dvě novinky – tekuté mýdlo na tělo a ruce a parfémovaný prací prostředek, které potěší nejen fanoušky této specificky dřevité vůně. Navíc, stejně jako všechny parfémové vody značky Essential Parfums, splňují nejpřísnější podmínky pro přípravky označené jako bio či přírodní. 

Tekuté mýdlo na tělo a ruce obsahuje 98 % přírodních ingrediencí. Je vyrobeno pomocí tradičních a řemeslných postupů, neobsahuje žádné nebezpečné látky pro tělo ani přírodu. Je vhodné pro všechny typy pokožky vč. té citlivé.

Čerstvě rozdrcené a pikantní lístky thajské bazalky v kombinaci s jiskřivými pepřovými a grapefruitovými tóny nepálského pepře Timut. To je brilantní kombinace, která dokonale kontrastuje s odvážně dřevitým podpisem originální vůně. Zelený, sytý a zemitý haitský vetiverový olej souzní s vonnou složkou georgywood – exkluzivní molekulou se silnými tóny cedrového dřeva. Charakteristickou vůni kompozici dodává akigalawood, což je exkluzivní přírodní složka upcyklovaná z pačuli pomocí biotechnologického procesu. Její jedinečný kořenitě-dřevitý charakter je umocněn bohatým indonéským olejem z pačuli a silným, udržitelným tónem ambrofixu. Vibrující dřevité spojení je v základu rozzářeno sofistikovanou květinovou vůní petálie. 

Řemeslný, velmi jemný prací prostředek Bois Imperial, vyrobený ve Francii v srdci Provence, obsahuje 97% přírodních složek. Poradí si se všemi druhy prádla, skvělý je ale zejména pro to jemné – vlnu, kašmír, či hedvábí. Je vhodný pro praní v pračce i pro ruční praní. Zaručuje pružnost vláken, měkkost a zářivou čistotu díky působení biologicky odbouratelných rostlinných olejů. Je dermatologicky testován, nedráždí a respektuje citlivou pokožku. Parfemace je stejná, jako u tekutého mýdla.

Způsob použití:

Koncentrovaný prací prostředek nevkládejte přímo do bubnu pračky, ale do nádržky na prací prostředek. Pro ideální dávkování a minimální dopad na životní prostředí doporučujeme dát 30 ml nebo 4 uzávěry pracího prostředku a přidat půl sklenice vody. Nepřidávejte aviváž, o tu se již postaral náš prací prostředek.

Veškeré produkty od Essential Parfums lze zakoupit v parfumériích Myskino a na e-shopu www.myskino.cz

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.