Jaro v prodejnách Manufaktura

Česká kosmetická značka Manufaktura přivítá jaro už 1. 3. 2019! Právě v tento den se zákazníkům představí nová limitovaná edice Rebarbora a divoká třešeň, která bude k dostání ve všech značkových prodejnách a v e-shopu Manufaktura. Dříve se rebarbora, označována také jako královna jarní zeleniny, těšila velké oblibě.

Květiny, vůně, esence to je Manufaktura

Produkty v nové limitované edici využívají jejích skvělých účinků a obsahu obrovského množství vitamínů a minerálů a vrací jí zašlou slávu. Spojením s divokou třešní vzniklo skvělé souznění účinků pro intenzivní hydrataci, příjemné zvláčnění, omlazení a ochranu proti nepříznivým vnějším vlivům. Řadu doprovází osvěžující jiskřivá hořkosladká vůně, která přinese jaro do každé koupelny.

Kosmetické produkty se pyšní jemným složením s vysokým obsahem látek přírodního původu (až 98,98 procent), které odpovídá nejmodernějším kosmetologickým trendům pro maximální šetrnost vůči pokožce. Zákazníky zajisté potěší také mimořádně atraktivní, rozpustile něžný design celé řady, vycházející z originálních botanických kreseb výtvarnice Kamily Skopové, která s Manufakturou spolupracuje již mnoho let.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.