Michal Viewegh pokřtil knihu o kmenových buňkách

Ve čtvrtek 14. února 2019  se v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí 41 v Praze uskutečnil křest knihy Ing. Luboše Kulhy „Jak mi pomohly kmenové buňky v léčbě mozkové mrtvice.“
Foto: Petr Brodecký

Ing. Luboš Kulha do knihy přenesl svoje zkušenosti se závažným onemocněním –  mozkovou mrtvicí, s následnou léčbou a s celým procesem uzdravování. Přijďte si poslechnout slova autora o tom, co onemocnění předcházelo, jak zvládal těžké chvíle v ohrožení života i to, jak se s celou situací vypořádal.


Úvodní slovo pronesl uznávaný odborník na léčbu kmenovými buňkami, prof. MUDr. Jaroslav Michálek, Ph.D. Zájemci měli možnost zeptat se na všechno, co je o kmenových buňkách zajímá (a možná se doteď báli zeptat).


Knihu pokřtil významný český spisovatel Michal Viewegh, který je autorem řady románů, z nichž se mnohé staly bestsellery a byly také zfilmovány.
Unikátní a pravdivá výpověď člověka, kterého v poměrně mladém věku 46  let postihla velmi těžká nemoc. Z plného zdraví se najednou ocitl v nemocnici v ohrožení života a plný starostí, co bude dál. Byl bezvládný, napojený na přístroje na jednotce intenzivní péče, všude nějaké hadičky. Nejistota a spousta nezodpovězených otázek: Jak se jeho přítelkyně Jana sama zvládne postarat o jejich dvě malé děti? Co bude s ním, jak se vypořádá s novou situací? Jak uživí rodinu? Jak bude probíhat léčba a jaké jsou vyhlídky na zlepšení?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.