Jděte za svým cílem: Revoluční 4denní program DX4

Rozhodnout se pro změnu a vytrvat! Tak jednoduchá věta, a přitom se za ní skrývá tolik úsilí. Pokud jste doteď na své cestě za vysněnou postavou „klopýtali“, trápili se a snažení přišlo vniveč, nezoufejte. Se změnou životního stylu se váže i změna myšlení, nastavení těla na jiný režim, dodání důležitých vitamínů, a hlavně psychická pohoda a rovnováha. Zapomeňte na drastické diety, které tělu pouze škodí a vyzkoušejte revoluční 4denní program od Forever Living, který nastartuje tělo i mysl k vytouženým změnám!

Kde je vlastně ten zakopaný pes, že se nám naše snahy o redukci váhy nedaří? „Z mé praxe terapeuta vím, že největší problém klientů, kteří chtějí redukovat svou váhu je, že tápou, jak vlastně začít. Ze dne na den změní jídelníček, hladoví, tím jsou podrážděni, ve stresu a toužebný efekt hubnutí samozřejmě nepřichází. Pamatujte si, že tělo i mysl se musí na změnu připravit.“ odpovídá Dana Hodanová ze studia Danah. Oblíbená značka Forever Living proto představuje revoluční novinku v podobě čtyřdenního programu DX4 BALANCING SYSTEM, který poskytne tělu doplňující podporu potřebnou při omezování kalorického příjmu a pomůže dosáhnout cílů v oblasti životního stylu.

Systém Forever DX4 funguje na principu kombinace krátkodobého půstu, řízeného příjmu potravy a v neposlední řadě 6 revolučních nových produktů, které jsou součástí pouze tohoto balíčku. Plán je rozdělen do 4 fází, díky kterým dojde k souznění mezi tělem a myslí. Tématy 4 dnů jsou všeříkající slogany: rozhodni se, definuj, objevuj a věnuj se. Důležitým prvkem celého programu je dostatečný přísun vody (alespoň 2 litry), který je základem správného fungování těla. Naučíte se přijímat více tekutin, vlákniny, a hlavně odolávat každodenním lákadlům v podobě sladkého a alkoholu. Celý program je vhodný pro vegany i vegetariány.

Plán je pečlivě a profesionálně sestaven tak, aby tělu nic nechybělo. První dva dny se zaměříte na omezení příjmu kalorií, zatímco třetí a čtvrtý den pomalu začleníte do jídelníčku zdravější zelené a pevné potraviny. Pojďme si celý systém Forever DX4 představit:

Součástí čtyřdenního plánu je 7 produktů Forever Living: 

Forever Therm Plus (12 tablet) – Pro snížení únavy a vyčerpání a nastolení normálního energetického metabolismu. Obsahují výtažky ze zeleného čaje, guarany a zelené kávy, doplněné o vitamíny B12 a C.

Forever DuoPure (8 tablet) – Pomohou k udržení normální funkce jater, a to díky obsaženému cholinu. Dalšími účinnými látkami jsou zde kyselina listová, extrakt z granátového jablka a vitamín B6.

Forever Multi Fizz (4 šumivé tablety) – Důležitá hydratace těla s lahodnou chutí červeného melounu, zpestřená bublinkami.

Forever LemonBlast (4 sáčky) – Síla citrónu, ostrého kajenského pepře, zázvoru a kurkumy podpoří rovnováhu elektrolytů a duševního klidu. Podle chuti a nálady můžete pít jako studený či teplý nápoj.

Forever Sensatiable (32 žvýkacích tablet) – Svou sladkou chutí osvobodí tělo od hřešení v podobě cukrovinek a jiných lákadel. Navíc obsahuje glukomanan a vysoký podíl vlákniny, která je známá svou schopností absorbovat vodu.

Forever Plant Protein (1 balení/390 g) – Vysoký podíl proteinu (17 g) v jedné dávce vhodný pro vegany, protože neobsahuje sóju ani mléko. Chutný nápoj s vanilkovou příchutí a jemnou strukturou s výtažkem z dýně a hrášku pomáhá k růstu svalové hmoty a zdravým kostem.

Forever Aloe Vera Gel (4x 330 ml) – Vzpruha pro váš imunitní systém díky obsahu 99,7% čisté dužiny z vnitřku listů Aloe Vera a vitamínu C.

Doporučená cena plánu DX4 BALANCING SYSTEM je 3 777 Kč, při registraci ve studiu Danah sleva 5 %

Více na https://studiodanah.flp.com/

Tento novinkový program doplňuje řadu redukčních plánů Forever Living, mezi které patří například i oblíbený Clean 9 přizpůsobený pro 9 dní.

Všechny doplňky obsažené v programu Forever DX4 pomohou očistit a nastartovat tělo. Nezapomínejte však, že velký podíl úspěchu tkví ve vaší mysli. Zklidněte se, rozhodněte se, a hlavně myslete pozitivně. Po ukončení tohoto programu se neváhejte svěřit terapeutům ze Studia Danah, kteří vám rádi sestaví pokračovací výživový plán na míru, díky kterému budete směle pokračovat ve své proměně k nalezení vašeho lepšího já.  Vaše vysněná změna je na dosah!

Jako u každého redukčního plánu nezapomínejte poslouchat své tělo a přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Dbát na pitný režim a vyhýbat se alkoholu. Podrobný seznam nevhodných potravin a doplňků naleznete v brožuře, kterou jednoduše stáhnete do svého tabletu či chytrého telefonu pomocí QR kódu umístěného přímo na balení či v e-shopu Forever Living ZDE.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.